امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۹/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر؛

امام جمعه رضوانشهر گفت : شاهد برنامه های بسیار خوبی از سوی این نهاد مقدس در سطح شهرستان بودیم و امروز بسیج نیرویی است که هرجا خطری نظام را تهدید کند، در آنجا حضور خواهد یافت و در مقابله با فتنه های متعدد نیز تا کنون نقش بسیج بسیار خوب و پر رنگ بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نمار جمعه رضوانشهر اظهار نمود : امروز خطر فضاهای مجازی بسیار جدی است و فیلم ها و تصاویر مخرب یک تهدید برای خانواده است که اگر کسی سرگرم اینگونه موضوعات شود و با فضاهای مجازی خلوت کند، در واقع همنشین با اجنبی شده است.

امام جمعه رضوانشهر ادامه داد : شاهد برنامه های بسیار خوبی از سوی این نهاد مقدس در سطح شهرستان بودیم و امروز بسیج نیرویی است که هرجا خطری نظام را تهدید کند، در آنجا حضور خواهد یافت و در مقابله با فتنه های متعدد نیز تا کنون نقش بسیج بسیار خوب و پر رنگ بوده است.

وی گفت : بسیج یعنی آحاد مردمی که با هدف والای الهی و با روحیه خستگی ناپذیر، وسط میدان، هر جایی که لازم باشد، حضور پیدا می ‏کنند و از خطرات این ‏راه هم نمی ترسند.

حبیبی اظافه نمود : در ایجاد امنیت ده ها میلیونی پیاده روی اربعین، نقش فرهنگ بسیجی مشهود بود و امیدواریم همه اینها زمینه ساز ظهور حضرت بقیه الله باشد و اینکه امام خامنه ای آرزوی همراهی کاروان پیاده اربعین را می کنند، نشان دهنده مهم و تاثیر گذار بودن این برنامه فرهنگی است.

امام جمعه رضوانشهر گفت :  تلاش آمریکایی ‏‏ها برای سرپا نگه داشتن ساختار تحریمی و علاقه آن‏ها به تحریم به طرز تلقی آن‏ها از تحریم‏‏ها و بهره بردن از آن برای اجرای سیاست‏‏های فریبکارانه ‏شان باز می‏گردد.
وی یادآور شد: به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، آنها نمی توانند از طریق برجام، فشاری بر جامعه ایران تحمیل کنند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir