امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۹/ ۱۳۹۵
دسته خبری: تولیدی, تیتر
خطیب جمعه پره سر ؛

نمایندگی که برای لغو سخنرانی علی مطهری حساسیت نشان دادند بهتر بود برای پیگیری بیکاری و تعطیلی بعضی از کارخانه‌ها و شرکت‌ها حساسیت نشان می‌دادند تا مشکلات جامعه برطرف شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه  پره سر اظهار نمود :  برجام برای آمریکا به‌گونه‌ای شده که به طور مرتب ملت ما را تهدید می‌کند.

وی به سخنان مقام معظم رهبری در مورد تمدید تحریم ۱۰ ساله برجام توسط دولت آمریکا اشاره کرد و افزود: تمدید تحریم‌ها علیه ایران نقض برجام است.

مهدی‌نژاد در ادامه به برنامه‌ریزی و رویه‌سازی در سرفصل‌های بسیج اشاره کرد و گفت: در فتنه سال ۸۸ بسیج با بصیرت وارد میدان شد و توانست آن را خنثی کند.

امام جمعه رضوانشهر گفت : تلاش بسیجیان در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری را سبب پیشرفت، اقتدار و امنیت کشور دانست و خاطرنشان کرد: بسیجیان باید زیر سایه ولایت فقیه عمل کنند.

امام جمعه پره‌سر همچنین با اشاره به جمع‌آوری امضا توسط برخی از نمایندگان مجلس در راستای لغو سخنرانی علی مطهری، اظهار کرد: نمایندگان مجلس بهتر است برای مشخص شدن وضعیت حقوق‌های نجومی امضا جمع کنند.

مهدی‌نژاد افزود: نمایندگی که برای لغو سخنرانی علی مطهری حساسیت نشان دادند بهتر بود برای پیگیری بیکاری و تعطیلی بعضی از کارخانه‌ها و شرکت‌ها حساسیت نشان می‌دادند تا مشکلات جامعه برطرف شود.

وی، خانه ملت را در رأس امور خواند و بیان کرد: نمایندگان مجلس باید برای برطرف کردن مشکلات مردم فکر اساسی کنند و حساسیت نشان دادن نسبت به لغو یک سخنرانی به صلاح نمایندگان نیست.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir