امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۹/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر گفت :

سینه‌زنی و پیاده‌روی ما در راهپیمایی‌های مذهبی خار چشم دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) بوده و امروز دشمنان از تاثیرگذاری هیأت‌های مذهبی به شدت عصبانی هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، عصر امروز جلسه مقدمات مراسم عزاداری رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی در رضوانشهر برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی اظهار نمود : سینه‌زنی و پیاده‌روی ما در راهپیمایی‌های مذهبی خار چشم دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) بوده و امروز دشمنان از تاثیرگذاری هیأت‌های مذهبی به شدت عصبانی هستند.

امام جمعه رضوانشهر ضمن تشکر از فرمانده سپاه و سایر نیرو های مسلح در این شهرستان گفت: توجه و اهمیت دادن به برپایی این گونه مجالس و راه اندازی دسته عزاداری در سطح شهر از سوی این نیرو ها قابل تقدیر است و مردم هم شما را همراهی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه هر هیأت عزاداری یک مانور و رزمایش جدیدی است، تصریح کرد: باید از تمام بسترها برای ایجاد فضای دینی استفاده کنیم که یکی از آن، هیأت‌های مذهبی است.

حجت الاسلام والمسلمین حبیبی با اشاره به اهمیت خواندن زیارت حضرت رسول از بعید گفت: فرهنگ زیارت نیز یک موضوع هدایتی است که در واقع هم اظهار تولی به پیامبر و خاندان اهل بیت علیه السلام و تبری از دشمنان اهل بیت خصوصاً رژیم سعودی که مسیر زیارت خانه خدا، قبور ائمه و پیامبر را بر روی ملت ایران بسته است.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر نیز در جلسه مذکور با تسلیت ایام رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) اظهار کرد: هر ساله دسته‌های عزاداری به مناسبت رحلت حضرت رسول‌الله(ص) توسط نیروهای مسلح برگزار می‌شود.

اکبر قاسمی گفت: دسته‌های عزاداری ساعت ۱۰ صبح فردا از مقابل سپاه ناحیه رضوانشهر به طرف بقعه غریب‌بنده حرکت می‌کنند.

وی دلیل راه‌اندازی هیأت‌ها را تقویت انسجام وحدت بین مذاهب اسلامی دانست و یادآور شد: امروزه بسیاری به دنبال ایجاد تفرقه بین مسلمانان هستند و می‌خواهند اسلام آمریکایی را ترویج دهند.

فرمانده سپاه رضوانشهر در ادامه با انتقاد از پوشش بسیار ضعیف برنامه های مختلف این شهرستان از سوی صدا و سیمای مرکز استان گیلان گفت: برنامه های هفته دفاع مقدس و بسیج در این شهرستان از سوی صدا و سیمای گیلان چندان مورد توجه قرار نگرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir