امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۹/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر :

امام جمعه رضوانشهر گفت : حضرات مذاکره کننده تیم هسته‌ای قول داده بودند با امضاء توافق نامه با کشورهای غربی در اولین روز همه تحریم ها لغو می شود. الان جواب مردم را چه جوری میدهند آیا برنامه ای جهت مقابله با بدعهدی های آمریکا دارید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر با توجه به فرمایش رهبری نظام اسلامی در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش اظهار نمود : ناتمام ماندن کارها،سوال و اشکال ایجاد می کند و متاسفانه اکنون این وضعیت در بعضی از بخش های مختلف کشور دیده می شود که از جمله ای مسائل
موضوع حقوق های نجومی است و این موضوع از مسائل مهمی است که نتیجه رسیدگی به آن برای مردم روشن نشد و سوالات در ذهن مردم باقی مانده است.

امام جمعه پره سر ادامه داد :  سوال اساسی این است که حقوق بگیران نجومی از قوای مقننه و قضاییه که نیستند،بلکه از قوه مجریه هستند و ریاست این قوه با شخص رئیس جمهوری است چرا علیرغم توصیه های رهبری و انتظارات مردم ، موضوع حقوق های نجومی پیگیری نمی شود؟ ولی برای لغو سخنرانی یک سخنران در مشهد و احضار یک نماینده مجلس که شاکیان خصوصی داشته رئیس محترم قوه مجریه را حساس و وادار به عکس العمل می کند.
وی گفت : ایکاش برای موضوعاتی مثل پیگیری حقوق های نجومی و دهها موضوع دیگر هم چنین حساسیتی دیده می شد.

امام جمعه بخش پره سر به موضوع قانون تمدید تحریم ۱۰ ساله اشاره کرد و گفت :حضرات مذاکره کننده تیم هسته‌ای قول داده بودند با امضاء توافق نامه با کشورهای غربی در اولین روز همه تحریم ها لغو می شود. الان جواب مردم را چه جوری میدهند آیا برنامه ای جهت مقابله با بدعهدی های آمریکا دارید.

انتهای پیام/

خبرنگار : علی زراعتی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir