امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
تاریخ انتشار:۰۴/ ۱۱/ ۱۳۹۵
معضلی که مسئولین حتی وجودش را منکر می شوند؛

در شرایطی که دپوی زباله ها در پشت اداره مخابرات شاندرمن و انتقال آن در زمان های نامعلوم و به صورت نافص داد اهالس منطقه را در اورده است شهردار شاندرمن مدعی است تصاویرم نتشر شده مربوط به ۵ سال قبل است.

به گزارش پایاه خبری تحلیلی رضوان خبر به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی ماسال، شهردار شاندرمن در فایلی صوتی در فضای مجازی مدعی شد تصاویر منتشر شده از زباله های شاندرمن مربوط به ۵۵ سال قبل است.

سید نظام عبدالحسین زاده ضمن ابراز تعجب از فعالیت های رسانه ای ماسال نیوز گفت: واقعا متاسفم برای مسئول ماسال نیوز. زباله ای که ۴ سال قبل در شاندرمن دیده را عکس گرفته و در فضای مجازی گذاشته که ببینید در شاندرمن زباله ریخته شده است.

وی افزود: واقعا انصاف است که ماسال نیوز عکس پنج سال قبل، شش سال قبل را گذاشته که ببنید زباله شاندرمن اینهاست؟ ما چه کنیم؟ شما برای ما راه بگذارید! این زباله به به هر حال توسط همین شهروندان تولید شده است. ما که تولید نمی‌کنیم! به هر حال باید جای موقتی بریزیم.

شهردار شاندرمن در خصوص انتقال زباله ها به سراوان اظهار داشت: سعی می‌کنیم تمام جوانب بهداشتی رعایت بشود. با توجه به اینکه دستگاه های ما آماده هستند قول می‌دهم به هیچ وجه زباله تا شب نماند و ساعت ۱۲ تا ۱۲:۳۰ ، نهایت تا ۱ ظهر برای سراوان بارگیری شود.

این اظهارات در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این راهکارهای متفاوتی از سوی شهروندان و فعالین زیست محیطی ارائه شده است.

پس از اظهارات شاذ عبدالحسین زاده، امروز حوالی ساعت ۱۳:۴۶ خبرنگاران ماسال نیوز در محل حاضر و مشاهده کردند فعلا زباله ای منتقل نشده و محل مملو از زباله و منطقه در بوی شدید و بد زباله غرق شده است.

در حین فیلمبردای خبرنگاران از محل، دستگاه های شهرداری در محل حاضر و شروع به انتقال زباله ها کردند.(مشاهده فیلم)

اما حوالی ساعت ۱۶  با حضور مجدد خبرنگار این پایگاه خبری در محل دپوی زباله ها، در کمال تعجب مشاهده شد که صرفا بخشی از زباله ها جمع آوری و منتقل شده و بخش دیگر باقیمانده است. این در حالی است که انتظار می رفت تنها ۲۴۴ ساعت پس از اظهارات شهردار شاندرمن، وی سخنان خود را نقض نکند.

تصاویر زیر ساعت ۱۶ امروز گرفته شده است:

انتهای پیام /

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir