امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۰۶/ ۱۱/ ۱۳۹۵
شکری نماینده مردم تاش رضوانشهر ماسال؛

نماینده تالش در مجلس شورای اسلامی گفت : مهمترین اقدامی که اکنون در آموزش و پروش تالش باید انجام شود، اخذ مجوز تأسیس اداره آموزش و پرورش در سایر بخش های شهرستان یعنی اسالم و کرگانرود است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ؛ با حضور محمودشکری نماینده مردم شهرستان های تالش ،ماسال و رضوانشهردر آموزش و پرورش شهرستان تالش جلسه ای برای رفع دغدغه ها و مشکلات این اداره برگزار گردید.

مختاری مدیر آموزش و پرورش این شهرستان ، ضمن خیرمقدم گویی، اهم اقدامات و دستاوردهای آموزش و پرورش شهرستان را مطرح کرد . وی همچنین مهمترین دغدغه ها و مشکلات موجود اداره را مطرح کرده و خواستار پیگیری از جانب نماینده شهرستان شد.
شکری نیز ضمن تشکر از مختاری به موجب قبول مسئولیت خطیر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گفت: مهمترین اقدامی که اکنون باید انجام شود، اخذ مجوز تأسیس اداره آموزش و پرورش در سایر بخش های شهرستان یعنی اسالم و کرگانرود است.
 وی همچنین به مسئله مدرسه سازی و آمار بالای مدارس تخریبی شهرستان اشاره کردو گفت: می بایست جلساتی را در جهت جذب خیرین مدرسه ساز به شهرستان برنامه ریزی کنیم، ضمن اینکه باید از ظرفیت بنیاد برکت نیز بیشتر استفاده شود .
نماینده مردم تالش در مجلس در پایان گفت: پیگیر مسائل مربوط به اردوگاه دانش آموزی کشلی و تبدیل این اردوگاه به اردوگاه کشوری خواهم بود.
گفتنی است آموزش و پرورش شهرستان تالش قریب به ۳۷۰۰۰ دانش آموز و ۵۰۴ مدرسه کددار دارد .

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir