امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۶/ ۱۳۹۴

معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در بازدید از مجتمع فرهنگی هنری در حال ساخت رضوانشهر با بیان اینکه پیگیری در زمینه تکمیل و تجهیز پروژه در دستور کار قرار دارد، گفت: به‌زودی شاهد تحقق رویای هنرمندان شهرستان خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار رضوان خبر ، مهرداد صمدی معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حیدری معاون اجرایی اداره کل راه و شهرسازی گیلان به همراه  فرماندار و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر از مجتمع  فرهنگی هنری این شهرستان بازدید کردند.

صمدی در رابطه با تکمیل پروژه اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان تلاش خواهد کرد تا هرچه سریع تر این پروژه را تحویل بگیرید تا هنرمندان و هنردوستان رضوانشهری که سالهاست منتظر افتتاح این مجتمع هستند بتوانند در این عرصه بهتر فعالیت کنند.

معاون اداری مالی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم با کمک و پشتیبانی مسئولان استان و شهرستان این مجتمع را جهت بهره برداری تا دو ماه آینده تجهیز کنیم تا اهالی فرهنگ و هنر و مردم شریف شهرستان از آن استفاده کنند.

علیرضا ملکی ­نژاد نیز بیان کرد: این مجتمع از سال ۱۳۷۹ با زیربنایی بالغ بر ۱۶۰۰ متر مربع در دو طبقه با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد ساخته شده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه از هیچ تلاشی برای تکمیل این پروژه دریغ نخواهد کرد؛ هدف اصلی خود را پیگیری برای اتمام پروژه و تحویل گرفتن آن با کمک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، نماینده و فرماندار شهرستان عنوان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir