امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۰۸/ ۱۱/ ۱۳۹۵
مسئول سازمان اردویی راهیان نور بسیج کرمانشاه:

مسئول سازمان اردویی و راهیان نور کرمانشاه گفت: مرحله جدید از اعزامهای راهیان نور به مقصد جنوب کشور با اعزام کاروان های دانش آموزی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر : 

سرهنگ یوسفی راد،مسئول سازمان اردویی و راهیان نور کرمانشاه، از آغاز مرحله جدید اردوهای راهیان نور به جنوب کشور  با اعزام ۳۵۴ نفر از دانش آموزان دختر ناحیه اسلام آباد خبر داد.

سرهنگ یوسفی راد با اشاره به  تمهیدات لازم برای برگزاری این اردوها ، گفت :  خادمین شهدا نیز به مناطق جنوب به منظور بدرقه، استقبال و پذیرایی از زائران اعزام  شده اند.
وی اضافه کرد : فضا سازی های متناسب فرهنگی و تاثیر گذار صورت گرفته و در این راستا چندین گروه فرهنگی فعالیت دارند و محیط اردوگاهها  را به عکس، وصیت نامه و زندگی نامه شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم مزین کرده اند .
سرهنگ یوسفی رادبا بیان دوره این اردوها سه روزه است گفت : اعزامهای دانش آموزی به جنوب کشور تا بیستم اسفند ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود در این مرحله ۸ هزار دانش آموز اعزام شوند.
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور کرمانشاه این اردوها  را تاثیر پذیر دانست و گفت : در محل یادمانها برنامه های متعدد فرهنگی در نظر گرفته شده است و همچنین دانش آموزان در برنامه رزمایش که بسیار مورد استقبالشان است شرکت خواهند کرد.
به نقل از دانا
انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir