امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۶/ ۱۳۹۴
با حضور جمعی از مسئولین/

کاروان راهیان نور سپاه رضوانشهر با شرکت ۱۰۳ نفر از بسیجیان برای بازدید از مناطق عملیاتی به غرب کشور اعزام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، این کاروان در قالب دو اتوبوس به مدت چهار روز از مناطق جنگی و عملیاتی یادمان شهدای مریوان،سردشت،بانه ،یادمان شهدای باشماغ ، دره شیلر در غرب کشور بازدید می کنند تا از نزدیک با رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام در طول دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

سرگرد جهانبخش آرمان در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور غرب کشور گفت: راهیان نور بهترین بستر برای انتقال بخشی از بهترین مفاهیم  ارزشی انقلاب اسلامی ایران  یعنی فرهنگ و ارزش های هشت سال دفاع مقدس می باشد.

وی در ادامه گفت: هدف از اعزام  کاروان های راهیان نور تبلیغ و ترویج فرهنگ و ارزش های هشت سال دفاع مقدس و تبیین ابعاد دفاع مقدس ، حماسه های شهدا و تشریح مناطق عملیاتی برای نسل های جوان می باشد.

جانشین سپاه رضوانشهر با اشاره به اعزام کاروان راهیان نور اظهار داشت: این اولین کاروان راهیان نور خانوادگی از رضوانشهر است که در سال ۹۴ به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شود.
وی افزود: ۱۰۳ نفر از خانواده‎های اصناف  در قالب دو دستگاه اتوبوس به همراه راوی و روحانی به کاروان راهیان نور اعزام و در یک سفر چهار روزه از مناطق جنگی غرب بازدید ‌و خود و خانواد‎هایشان در فضای معنوی این مناطق قرار می‎گیرند.

وی عنوان کرد: انتقال ارزش‌های شهدا یک راهبرد کلان و ضروری است که با توجه به لزوم فرهنگسازی برای مقابله با هجمه‎های فرهنگی غرب، راهیان نور خانوادگی قدرت و تاثیرگذاری فراوانی بر افراد یک خانواده می‏‌گذارد و می‌تواند سدی در برابر هجمه‎های فرهنگی دشمن شود.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir