امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
تاریخ انتشار:۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۵
بعد از دفن سیب زمینی صورت گرفت؛

یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: این پرتقال‌ها را دولت خریداری کرده و چون مصرفی نداشت، آن را به رودخانه ریختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر : یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی درباره تصاویر و خبرهایی مبنی بر اینکه پرتقال‌های یخ زده به رودخانه تجن منتهی به دریای خزر ریخته شده بود و موج آب، آنها را به ساحل دریای خزر در استان مازندران آورده است به ایسنا گفت‌: این پرتقال‌ها با توجه به سرمای اخیر و یخ زدگی آنها در حمایت از تولیدکنندگان و تولید ملی از باغداران خریداری شده است و از آنجاکه هیچ گونه مصرفی نداشتند به دریا ریخته شده‌اند.

وی افزود: این پرتقال‌های یخ زده را سازمان تعاونی روستایی به نمایندگی از وزارت جهاد کشاورزی خریداری کرده و میزان دقیق این خرید و چگونگی آن در اختیار این سازمان است.
البته برخی از خبرها حکایت از آلودگی دریای خزر داشت که باید دید چرا وزارت جهاد کشاورزی و سازمان تعاون روستایی به عنوان مجری این طرح پرتقال‌های یخ زده را به دریا ریخته‌اند؟
شایان ذکر سال گذشته نیز دولت در اقداماتی مشابه سیب زمینی و برخی دیگر از محصولات کشاورزی را جهت تعدیل قیمت ها دفن کرده بود. این محصولات به فرض غیر قابل استفاده بودن در صنایع غذایی (همچون شرکت های ساخت کنسانتره میوه) در کارگاه های تولید ورمی کمپوست کاملا قابل استفاده اند.
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
%image_alt%
به نقل از خبرگزاری ماسال نیوز
انتهای پیام/.
/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir