امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۵

ماموران پلیس آگاهی پایتخت، سه آدم ربا که مرد ۲۸ ساله ای را به دلیل اختلافات مالی ربوده بودند، شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر :

از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، ۵ بهمن ماه زنی که می گفت همسرش بنام سیاوش ( ۲۸ ساله ) از سه روز قبل ربوده شده با مرجوعه ای از شعبه نهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ آمد.
وی گفت: همسرم در خرید و فروش خشکبار فعالیت دارد و از سه روز قبل توسط افرادی بنام های هدایت، هوشنگ و امیر به دلیل اختلاف مالی ربوده شده و تلفن همراه وی نیز خاموش است.
شاکی اظهار کرد: این اشخاص( هدایت، هوشنگ و امیر) طی تماس های مکرر تلفنی، برای آزادی همسرش درخواست واریز مبلغ ۷۰ میلیون تومان وجه نقد کرده اند.
کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی محل سکونت هدایت، هوشنگ و امیر در مناطق عبدل آباد، شادآباد و یافت آباد به محل سکونت این افراد مراجعه کردند اما مشخص شد که این سه نفر از اعضای یک خانواده( پدر و دو فرزند) متواری شدند.
کارآگاهان اداره یازدهم با مشاوره به اعضای خانواده ربایندگان، عواقب قانونی ناشی از حبس غیرقانونی افراد را به آنها اعلام و تقاضای همکاری با پلیس کردند.
*رهایی گروگان
براساس این گزارش با پیگیری های انجام شده محل نگهداری سیاوش در منطقه یافت آباد شناسایی و اکیپی از کارآگاهان به محل اعزام و ساعت ۱۸ روز هفتم بهمن ضمن رهایی فرد ربوده شده موفق به دستگیری هر سه متهم پرونده شدند.
سیاوش پس از رهایی گفت: روز دوم بهمن ماه در فاز یک شهر اندیشه – خیابان طالقانی، ربایندگان مرا سوار خودرو کرده و بلافاصله تمامی اموال، مدارک و تلفن همراهم را گرفته و پس از طی مسافتی مرا به یافت آباد آوردند.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در مورد این خبر گفت: هر سه متهم بطور صریح به آدم ربایی اعتراف کرده و برابر دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران با قرار قانونی روانه زندان شدند.
خبرنگار: مهدی مقدر-انتشاردهنده: محسن فتاحی
تهرام/۹۳۴۳//۷۲۴۴// ۱۶۲۵

 به نقل از خبر گزاری ایرنا

انتهای پیام /*

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir