امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تاریخ انتشار:۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, ایران و جهان

براثر وقوع آتش سوزی در طبقه دوم یک باب مغازه تولیدی پوشاک و چاپ تریکو در بازار قلندرها در خیابان حکیم اصفهان سه نفر دچار مصدومیت و سوختگی درجه ۲ شدند.

به گزارش پایگه خبری تحلیلی رضوان خبر : مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: این آتش سوزی در ساعت ۱۷ و ۴۸ دقیقه امروز به اورژانس اصفهان اعلام و برای مصدومان آن امدادخواهی شد.
دکتر غفور راستین افزود: پس از دریافت این گزارش ، بلافاصله ۲ واحد امدادی از اورژانس پیش بیمارستانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در این آتش سوزی که در کارگاه چاپ لباس بوقوع پیوسته بود ۲ مرد ۶۰ و ۳۳ ساله دچار سوختگی درجه ۲ و یک مرد ۳۰ ساله دچار مشکل تنفسی شدند.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: مصدومان این حادثه پس از دریافت خدمات فوریت های پزشکی با آمبولانس به مراکز درمانی سوانح سوختگی امام موسی الکاظم (ع) و خورشید اصفهان منتقل شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان شنبه شب در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: این آتش سوزی در ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه به آتش نشانی اصفهان اطلاع داده شد که بلافاصله نیروهای امدادی و اطفای حریق از سه ایستگاه چهار ، ۹ و ۱۷ آتش نشانی این کلانشهر به محل اعزام شدند.
‘ آتشپاد بهزاد بزرگزاد ‘ که خود فرماندهی این عملیات را برعهده داشت ، اضافه کرد: برای پوشش بهتر این عملیات سه ایستگاه دیگر نیز به عنوان پشتیبان در محل حضور یافتند و آتش پس از ۶ دقیقه مهار و خاموش شد.
وی با اشاره به اینکه این آتش سوزی در طبقه دوم ساختمان اتفاق افتاده بود، اضافه کرد: تلاش و سرعت عمل ماموران آتش نشانی اصفهان موجب شد تا آتش به طبقه پایین ساختمان سرایت نکند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اضافه کرد: این ساختمان دارای سازه چوبی بود و باتوجه به اینکه ساختمان مجاور آن نیز محل نگهداری وسایل جشن های تولد، فشفشه و ترقه می باشد، تعلل در مهار آتش می توانست خسارت جبران ناپذیری را بوجود آورد که با تلاش همکاران در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و همکاری مردم و بازاریان، این آتش سوزی در مدت کوتاهی مهار و خاموش شد.
علت اتش سوزی و میزان خسارت هنوز اعلام نشده است.
شبک **/۷۱۳۵ ** ۱۹۱۷**خبرنگار: فرزانه سادات مدنیون * انتشاردهنده:سید محمد باقر نوربخش

 به نقل از خبرگزاری ایرنا

انتهای پیام /*

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir