امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۶/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, ایران و جهان
معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی ‌وحرفه‌ای کشورخبر داد

همزمان با بزرگداشت هفته دولت،۱۰ پروژه عمرانی- آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

گزارش رضوان خبر به نقل از  تسنیم، رهام کیائی، معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی ‌و حرفه‌ای کشور با اعلام این خبر، بیان کرد: این پروژه‌های عمرانی با هدف توسعه مهارت آموزی و بهبود و ارتقای دسترسی کارجویان و شاغلان به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ۸ استان کشور به بهره ‌برداری می رسد.

معاون اداری و پشتیبانی این سازمان افزود: ۱۰ پروژه عمرانی- آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، در زمینی به مساحت ۳۰ هزار و ۴۰۶ متر مربع و با زیربنای آموزشی و اداری ۲۵هزار و ۱۷۰ متر مربع احداث شده است که در مجموع شامل ۶۶ کارگاه آموزشی می باشد.

وی در خصوص میزان اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها گفت: برای احداث این پروژه ها  مبلغی در حدود ۱۵۳ میلیارد و ۸۵۸ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی برای ساخت و مبلغ حدود ۴۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به منظور تجهیز، هزینه شده است .

رهام کیائی اظهار داشت: این پروژه‌های عمرانی- آموزشی بر اساس نیاز شهرهای مختلف کشور به آموزش های مهارتی در شهرستانهای تبریز و میانه از استان‌های آذربایجان شرقی، شهرستان جوین از استان خراسان رضوی، شهرستان سنندج از استان کردستان، شهرستان سنقر از استان کرمانشاه، شهرستان آق قلا  از استان گلستان،  شهرستانهای رودسر و رضوانشهر از استان گیلان، شهرستان بندرعباس از استان هرمزگان و شهرستان کبودرآهنگ از استان همدان احداث شده‌اند.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد:۱۰  پروژه عمرانی- آموزشی احداث شده توسط این سازمان شامل ۴ مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران و همچنین ۶ مرکز آموزش فنی و حرفه ای  دومنظوره می باشد .

رهام کیائی در ادامه افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران تبریز، مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران میانه، مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوین، مرکز سنجش مهارت سنندج، دهکده مهارت سنقر، مرکز ارتقای مهارت در شهرک صنعتی آق قلا، مرکز آموزش تخصصی کشاورزی طولات، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای خوشابر، مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بندرعباس و طرح توسعه مرکز خواهران کبودرآهنگ ۱۰پروژه افتتاحی این سازمان می باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir