امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۱۱/ ۱۱/ ۱۳۹۵

در مراسمی با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان تالش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر :

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان تالش امروز دوشنبه ۱۱ بهمن با حضور سردار محمد عبداله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، مسئولین شهرستانی، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، بسیجیان و نظامیان در سالن معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش برگزار شد.

سردار عبداله پور در این مراسم با تسلیت و گرامیداشت حادثه پلاسکو و تبریک آغاز دهه فجر  اظهار داشت: اگر بخواهیم به دهه مبارک فجر یک نگاه منصفانه داشته باشیم باید تحولات داخل کشور، منطقه و جهان را رصد کنیم زیرا امروز تمام تحولاتی که در دنیا رخ می‌دهد مرهون انقلاب اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه قدس گیلان ادامه داد:  در بخشی از علوم ایران سرآمد کشورهای دیگر است حتی در حوزه هسته‌ای جزو ۱۰ کشور دنیا هستیم.

عبدالله‌پور نقش سپاه در حوزه امنیت، دفاع، عمران و سازندگی و فعالیت‌های فرهنگی را بی‌بدیل خواند و یادآور شد: سپاه در تمام عرصه ها به کمک همه دولت‌ها آمده ‌و ضمن پاسداری از انقلاب در تمام بخش‌ها به مجموعه انقلاب در حال کمک‌رسانی بوده و تا انفلاب پابرجاست سپاه نیز است و تا سپاه حضور دارد انقلاب، است.

این سردار سپاه با بیان اینکه خود را یک تالشی می داندگفت: مدت ها در تالش بوده است.

وی در پایان اظهار داشت: به سرهنگ منشوری در استان نیاز داشتیم ، پاسدار به دنبال جا و مکان نیست و هرجا امکان خدمت باشد حضور دارد.

حجت الاسلام انصاری امام جمعه تالش هم در این مراسم با ذکر احدایث از پیامبر(ص) صحبت های خود را آغاز کرد و در ادامه گفت: مسئولیت درنظام جمهوری اسلامی به معنایی واقعی مسئولیت است ، مسئول باید جوابگو باشدو یکی از نهادهای که مسئولیت خطیر دارد نهاد مقدس سپاه است.

انصاری به یک خصلت سرهنگ منشوری اشاره کرده وگفت: آقای منشوری کم حرف و پر عمل بودو شخصی هم که به جای وی امده موجب دلخوشی می باشد.

سرهنگ پاسدار منشوری فرمانده سابق سپاه تالش هم گفت: مدت سه سال در خدمت مردم تالش بودم و از امروز در یک ماموریت سخت تر خواهم بود.

سرهنگ پاسدار پرویز بیدار فرمانده سپاه تالش هم با گرامیداشت شهدای اتش نشان پلاسکو گفت: امیدواریم با بهره گیزی از تجربیات سرهنگ منشوری این مسئولیت را به اتمام برسانم.

در پایان مراسم مذکور از تلاش سه ساله سرهنگ پاسدار احمدرضا منشوری قدردانی و پرویز بیدار به عنوان سرپرست جدید فرماندهی این ناحیه وجهانبخش عزیزی به عنوان مسؤول دبیرخانه اقشار و دفتر راهبردی سپاه ناحیه تالش منصوب شدند.

تودیع و معارفه (11)

تودیع و معارفه (12)

تودیع و معارفه (14)

تودیع و معارفه (5)

تودیع و معارفه (1)

تودیع و معارفه (2)

تودیع و معارفه (3)

تودیع و معارفه (4)

تودیع و معارفه (7)

تودیع و معارفه (15)

تودیع و معارفه (16)

تودیع و معارفه (13)

به نقل از خبرگزاری مریان خبر

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir