امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۱۴/ ۱۱/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه گفت؛

سرهنگ قاسمی،در یادواره ۶ شهیددانش اموزی ما تنها در یک قشر دانش آموزی ۳۶۰۰۰ شهید داده ایم،و بر ما تکلیف است راه شهدا را ادامه دهیم و گوش به فرمان نائب امام زمان (عج)،مقام معظم رهبری باشیم.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: فرمانده سپاه رضوانشهر در یادواره ۶ شهید دانش آموزی با اشاره به آغاز حملات دشمنان علیه ایران بعد انقلاب، اظهار کرد:  دشمنان این انقلاب با برنامه های ترور، انفجارات، شورش های داخلی و کودتا سعی کردند که انقلاب را از یاد مردم پاک کنند، اما این دهه فجر انقلاب را به یاد مردم می آورد.

سرهنگ قاسمی بیان کرد: انقلاب ما با اذبین بردن رژیم ضد اسلامی،رژیم دیکتاتوری و مستبد، اسلام ناب محمدی را برسر کار آورد و سرانجام به ملت ما آزادی،عزت ملی و اعتماد به نفس داد.

قاسمی گفت:یکی از نقاط قوت و بسیار مهم این انقلاب، نهادینه سازی ارزشها انقلاب وانتقال ارزشها به نسل های دوم ،سوم وچهارم می باشد.

وی در ادامه گفت:این انقلاب فقط در یک قشر  ۳۶۰۰۰ هزاردانش آموز شهید تقدیم اسلام کرده است، دانش آموزی که به تکلیف خود عمل کرد ومسیر حق را انتخاب کرد وجاودانه شد وبا خدا معامله کرد لذابرهمه ما تکلیف هست راه و روش شهداء عزیز را طی کنیم و گوش به فرمان نائب امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشیم.

 

انتهای پیام/.

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir