امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۶/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر در جمع خبرنگاران گفت:

فرماندار رضوانشهر از افتتاح ۷۵ طرح و پروژه عمرانی و خدماتی این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، به مناسبت آغاز هفته دولت کنفراس خبری فرماندار رضوانشهر با اصحابه رسانه و تشریح برنامه های هفته دولت سال ۹۴ برگزار شد.

فرماندار رضوانشهر در گفت و گو با خبرنگاران شهرستان با اشاره به شعار هفته دولت امسال که با عنوان ‘دولت تدبیر و امید، دولت همدل مردم’ گفت: باور داریم که توفیق دولت در اداره هرچه بهتر امور کشور تماماً وابسته به همراهی، همدلی، همزبانی و مشارکت آحاد مردم است.
حمیدرضا امام پناهی با اشاره به آماده بودن ۷۵طرح و پروژه در این شهرستان  با اعتباری بالغ بر ۱۴۴۸۰۴ میلیون ریال در هفته دولت گفت: بهره برداری از ۲۷ کیلومتر آسفالت راه روستایی به  ۱۱ روستا، آب رسانی به ۹ روستا، افتتاح مدرسه ۶ کلاسه، برق خورشیدی در مناطق صعب العبور به سه روستا، حفر چاه و ایجاد شبکه آبرسانی، طرح های اشتغالزایی و خانه محرومین از جمله طرح هایی است که در این هفته به بهره برداری می رسد.
وی همچنین با اشاره به ادامه اجرای پروژه سد شفارود در این شهرستان نیز گفت: عملیات اجرایی این سد که بدلیل اشکالات زیست محیطی با مشکل مواجه شده بود با پیگیری های بی وقفه رفع شد و قرار شده ارتفاع تاج این سد را مقداری کاهش دهند تا در حین آبگیری شاهد غرق شدن جنگلهای منطقه نیز نباشیم.
امام پناهی در ادامه با اشاره به پروژه تنها بیمارستان رضوانشهر که در دولت تدبیر و امید ساخته شد گفت: رضوانشهر نیز با تکمیل این پروژه دارای بیمارستان شد و یکی از آرزوهای دیرینه مردم این شهرستان تحقق پیدا کرد.
وی افزود: عملیات ساختمانی بیمارستان به پایان رسیده ولی به دلیل نداشتن تجهیزات این پروژه ظرف چند ماه آینده و بطور همزمان با تجهیزات و ساختمان افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

خبرنگار : محمد شعبانی 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir