امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
تاریخ انتشار:۱۵/ ۱۱/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر؛

حجت السلام و المسلمین حبیبی،در نماز جمعه پانزدهم بهمن ماه، در واقع کسانی که از عربستان، حکام آنان حمایت میکنند و کمک رسان آنان برای جنایت در یمن و بحرین می باشند، تروریسم واقعی هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:  حجت السلام و المسلمین حبیبی در خطبه های نماز عبادی سیاسی امروز با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی اظهار نمود: هدف اصلی انقلاب اسلامی عمران و آبادانی نیست،گرچه نیاز است،ولیکن هدف اصلی و مهم این انقلاب تحول فرهنگی در جامعه و دنیا می باشد،هدف اصلی این انقلاب بردن انسان به سمت کمالات و تقویت انسان صالح و مقدمه سازی برای ظهور امام زمان(عج)می باشد.

خطیب جمعه رضوانشهر حبیبی بیان نمود: بعد از انقلاب اسلامی تمام دولت ها برای عمران و آبادنی هرکه به اندازه خود تلاش کرده،و نمی توان از کار دولتی چشم پوشی کرد،دولتی کم و دولتی زیاد،انقلابی ترین افراد در واقع خدمت گذار ترین افراد به مردم هستند.

حبیبی با اشاره به نگاه دشمنان به داخل کشور گفت:دشمنان انقلاب اسلامی نگاهشان به داخل کشور و حمایت های مردم از این انقلاب می باشد،حضور مردم در راه پیمایی ها به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن هرساله به منظور حمایت و تثبیت نظام جمهوری اسلامی می باشد.

وی ادامه داد:حفظ ذخایرانقلاب تکلیف و واجب است، ذخایر این انقلاب مردم شهید پرور می باشند،ذخایر این انقلاب شهدا و جانبازان و ایثارگران و خانواده های معظم شهداء می باشند،ذخایر این انقلاب شجاعت و شهامت رزمندگان مدافع حرم می باشد که برای حفظ و حراست از این انقلاب فرسنگ ها دور تر در حال جنگ با دشمنان اسلام می باشند.

حبیبی همچنین با اشاره به اینکه مسلمانان را تروریسم می نامند بیان کرد: که تروریسم واقعی کسانی هستند که از عربستان سعودی و حکام این کشور حمایت می کنند، تروریسم در واقع  کسانی هستند که، کمک رسان آل سعود در جنایت های خود در کشورهای یمن و بحرین می باشند.

خطیب جمعه رضوانشهر :ضمن تشکراز تمام اقشار مردم بخاطر حضورشان در مراسم تشییع و تدفین شهید آتش نشان محسن روحانی به ویژه عزیزان بسیج و سپاه که زحمات برنامه ریزی مناسبی را برای برگزاری مراسمی باشکوه و تشکیل ستاد استقبال از شهید بزرگواررا انجام دادند،از تمام اقشار مردم همیشه حاضر در صحنه و شهید پرور رضوانشهر در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در جمعه آینده دعوت کرد،تا همانند سال های گذشته با حضور پر شور و گسترده خود مشت محکی را به دهان دشمنان این انقلاب و نظام بزنند.

انتهای پیام/.

 

نماز

جمعه

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir