امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

سخنگوی دولت گفت: در ماه مبارک رمضان تغییر ساعت کاری نداریم اما کارکنان دولت این حق را دارند که از مرخصی ساعتی استفاده کنند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از ۵۹۸ ، محمد باقر نوبخت این مطلب را روز سه شنبه در نشست هفتگی با خبرنگاران بیان کرد.

سخنگوی دولت گفت: در ماه مبارک رمضان تغییر ساعت کاری نداریم اما کارکنان دولت این حق را دارند که از مرخصی ساعتی استفاده کنند.

نوبخت در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه ایا این دستگیری بقایی با پیگیری و شکایت دولت انجام شده یا خیر اظهار داشت: دولت با شروع به کار خودبا اسناد در اختیار خود، برخی تخلفات غیرقانونی را در رابطه با دولت قبل مشاهده کرد. مرجعی که نهایتا می تواند تایید کند انچه از رفتار این دولت نسبت به دولت قبل خلاف قانون است یا خیر قوه قضاییه است.اما به هر حال بدون اینکه این ها را رسانه ای کنیم معاونت حقوقی مامور شد در رابطه با همه این موارد در مراجع قضایی طرح دعوا کند. الان هم منتظر هستیم مرجع قضایی این پرونده هایی که در دولت یازدهم به این مرجع ارجاع شد و پرونده هایی که از دولت پیش در دست داشت را رسیدگی کند.

وی افزود: در رابط با دستگیری بقایی سخنگوی قوه قضاییه گفت اتهامش قابل بیان نیست. بنابراین اینکه شکایت کدام مرجع سبب دستگیری ایشان شده معلوم نیست. اما دولت بدون اینکه بخواهد موردی را رسانه ای کنداین موارد را پیگیری کرد. و حالا حق و انصاف این است که قوه قضاییه خودش در رابطه با بقایی اطلاع رسانی کند. اما دولت در جایگاه قانونی خود در ارسال این اسناد به قوه قضاییه اقدام کرده است.

نوبخت در رابطه با حواشی پیش امده در جریان مراسم ارتحال امام خمینی نیز گفت: تا این لحظه شکایت رسمی از طرف دولت دراین باره تنظیم نشده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir