امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۶/ ۱۳۹۴
در جلسه شورای اداری رضوانشهر مطرح شد/

فرماندار رضوانشهر : رشد ۸۳ درصدی پروژه های هفته دولت در شهرستان رضوانشهر.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حمیدرضا امام پناهی در سومین جلسه شورای اداری  در جمع مدیران و نهادهای انقلابی شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت ،یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: ۷۵ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۴۴ میلیاردو ۸۰۴ میلیون ریال در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این میزان پروژه نسبت به هفته دولت سال قبل از نظر تعداد ۸۳ درصد و از نظر ریالی هم ۹۴درصد رشد داشته است.

امام پناهی اضافه کرد: این میزان رشد، برغم فشارها و تحریم های اعمال شده نشان دهنده این است که عملکرد پرشتاب دولت، کشور و منطقه را به سمت شکوفایی می برد.

فرماندار رضوانشهر با گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: هشتم شهریور یادآور بزرگ مردان این سرزمین، اسطوره های صداقت و تعهد، شهیدان رجایی و باهنر و نماد بزرگداشت دولتمردانی است که صادقانه و عاشقانه برای خدمت به ملت در راه آبادانی وطن به شهادت رسیدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رضوانشهر اظهار نمود: هفته دولت فرصتی است تا مردم قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش های خادمان خود در مجموعه دستگاه های دولتی آشنا شده و به این باور برسند که مردان دولت هیچ مقصودی جز کسب رضای الهی و خشنودی خلق خدا و ایجاد جامعه ای سراسر شور و نشاط و امید ندارند.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید طی حدود دو سال فرصت خدمتگزاری توانست با تلاش شبانه روزی و تکیه بر محور خرد و اعتدال، جایگاه کشور را در داخل و خارج از کشور ارتقا داده و موفقیت های بزرگی در عرصه ی تعاملات بین المللی به خصوص موضوع هسته ای و نیز سامان بخشی به اوضاع اقتصادی و معیشت مردم به دست آورد.

امام پناهی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان رضوانشهر خاطرنشان کرد: دولت یازدهم گام های مهمی را در حل مشکلات این مناطق برداشته که قطعا در طی هفته دولت به روش های مختلف به سمع و نظر مردم شریف می رسد.

وی با اشاره به خدمات دولت در بخش نظام سلامت و بهداشت نیز گفت: سلامت مردم و واقعی کردن تعرفه ها دغدغه کارگزاران دولت و نظام بود و این بیانگر اهمیت و نگاه ویژه دولت به طرح تحول نظام سلامت جامعه است.

فرماندار رضوانشهر همچنین به در پیش بودن انتخابات در اسفندماه امسال اشاره و بیان کرد: برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از موضوع های بسیار مهمی است که دولت با اراده بسیار قوی آماده برگزاری این مهم می باشد و بدون نگاه حزبی امانتدار مردم در اجرای این موضوع خواهد بود.

انتهای پیام/
خبرنگار : محمد شعبانی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir