امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۶/ ۱۳۹۴

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر از برگزاری سومین جشنواره مجسمه های شنی با حضور هنرمندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، علیرضا ملکی نژاد در جمع خبرنگاران گفت: امسال سومین دوره جشنواره مجسمه های شنی با مشارکت انجمن هنرهای تجسمی به مناسبت دهه کرامت و ایام میلاد امام رضا (ع) و هفته دولت روز چهارشنبه ساعت ۱۰:۳۰ صبح در مجتمع ساحلی تازه آباد رضوانشهر برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر اظهار کرد: افزایش حس مشارکت و همدلی بین اعضا در یک فعالیت گروهی، شناخت، کشف و تقویت مهارتها، توانمندیها و قابلیت های اعضا در کنار یکدیگر، شناخت عناصر پیرامونی و محیطی و استفاده از آن به عنوان یک ابزار هنری و  تشویق اعضا به انجام کار گروهی و همچنین ایجاد سرگرمی برای مسافران و گردشگرانی که به این شهرستان می آیند از عمده اهداف این جشنواره می باشد.

این مسئول فرهنگی در پایان تصریح کرد: در این جشنواره شرکت کنندگان به  گروه هایی با ترکیب سه نفر عضو تقسیم خواهند شد که در نهایت ۳ گروهی که طرح بهتری را ارایه دهند به عنوان برگزیده انتخاب و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

ملکی نژاد در ادامه یادآور شد: جنگ شادی به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و هفته دولت در منطقه ییلاقی دوران برگزار می شود.

وی در ادامه از برگزاری جنگ شادی با اجرای برنامه های فرهنگی هنری، موسیقی تالشی، نی نوازی، سورنا نوازی و مسابقات فرهنگی با هنرمندی هنرمندان منطقه تالش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۴ و ۵ شهریور از ساعت ۹ شب در منطقه دوران باغ فانوس شب خبر داد.

ملکی نژاد افزود: حضور در این دو برنامه برای عموم مردم و گردشگران آزاد است.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir