امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
تاریخ انتشار:۲۰/ ۱۱/ ۱۳۹۵
فرمانده لشگرعملیاتی16پیاده قدس گیلان؛

یادواره ۷۰۰۰زن شهیده کشور، ۳۳شهیده استان گیلان، و تنها شهیده رضوانشهر با سخنرانی سردار حق بین فرمانده لشگر عملیاتی۱۶پیاده قدس گیلان در مصلی امام خامنه ای(مدظله العالی)برگزارگردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:سردار محمدعلی حق‌بین در یادواره هفت هزار شهیده زن کشور و ۳۳ شهیده زن گیلان و شهیده عاطفه عباد زاده تنها شهید رضوانشهردر مصلی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) این شهرستان اظهار کرد: هفت هزار شهیده زن مدال افتخار نظام ماست که جمهوری اسلامی را در دنیا بزرگ کرده است.

فرمانده لشگرعملیاتی۱۶پیاده قدس گیلان:جوانان نظام اسلامی باید آگاه باشند و ازالگوهایی که دشمنان برای جوانان ما به سوغات می‌فرستند بپرهیزندو به الگوهای شهدا را سرمشق خود قرار دهند،ضمن اینکه دشمن در تمام عرصه‌ها علیه ما جنگ تمام عیار را آغاز کرده‌ تا به ما ضربه بزند.

حق بین گفت: کسانی که دنباله رو الگوهای فرستاده شده از غرب هستند،باید به آن ها شک کرد، که احتمال ضربه زدن به نظام اسلامی از سوی این افراد بسیارمی تواند باشد.

ویبا اشاره به اینکه رزمندگان جبهه مقاومت مدال افتخار را برای ما به ارمغان آوردند، گفت: با جنگیدن دست‌های خالی و مقاومت کردن در مقابل دشمنان و درس بزرگی به آنها داد.

حق بین با بیان اینکه شهدا با ایثارگری و شهامت تا پای جان ماندند و امروز الگوی ما هستند، تصریح کرد: هفت هزار شهیده زن نشان‌دهنده این است که زنان در خانه ننشسته‌اند و با لباس رزم در هشت سال دفاع مقدس با ایثارگری و شهامت تا پای جان برای حفظ و حراست نظام جمهوری اسلامی، ماندند.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir