امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۲۱/ ۱۱/ ۱۳۹۵
عملکرد اداری و عملی؛

محسن آهنی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رضوانشهر طی مصاحبه با خبرنگار رضوان خبر، عملکرد یکساله این اداره را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:محسن آهنی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رضوانشهر طی مصاحبه با خبرنگار رضوان خبر، عملکرد یکساله این اداره را تشریح کرد.

محسن آهنی اظهار نمود: در سال جاری مبلغ ۱۱۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال(صد و ده میلیارد ریال)در حوزه صنعت، معدن و تجارت رضوانشهرسرمایه گذاری شده است.

همچنین آهنی از ثبت ۳۰۰ شغل جدید در حوزه اصناف خبر داد و افزود در سال جاری نسبت به سال گذشته هم درحوزه صنعت و هم در حوزه اصناف با رشد اشتغال مواجه بودیم.

وی افزود: در سال گذشته ۱۱ واحدصنعتی در قالب کارگروه رفع موانع تولید جهت اخذ تسهیلات به بانک معرفی شدند که جمع کل تسهیلات تصویب شده بالغ بر ۶۲/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ (شصدو دو میلیاردو دویست میلیون ریال) می باشد.

آهنی در ادامه گفت: ۱۵۰۸۵ واحد اقتصادی از بهمن ماه سال گذشته تا بهمن ماه سال جاری شامل صنفی، صنعتی، خدماتی و تولیدی مورد بازرسی قرار گرفته است که از این تعداد، پرونده ۴۶۰ واحد متخلف جهت رسیدگی به اداره تعزیرات ارسال شده است.ایشان همچنین ارزش ریالی پرونده هارا ۳۱۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال اعلام نمود.

آهنی تصریح کرد: همچنین در یکسال گذشته تعداد ۲۶۰ فقره گزارش و شکایت نیز توسط بازرسان رسیدگی شده است.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir