امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۶/ ۱۳۹۴
همزمان با آغاز هفته دولت

فرماندار رضوانشهر در این نشست ضمن گرامیداشت هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با ارائه گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید در این شهرستان بیان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، همزمان با شروع هفته دولت فرماندار رضوانشهربا حضور در دفتر ائمه جمعه ضمن تشکراز همکاری وحمایتهای ائمه جمعه تشیع وتسنن این شهرستان درسخنانی به فعالیتها صورت گرفته دراین منطقه اشاره نمودند.

 فرماندار رضوانشهر نیز در این نشست ضمن گرامیداشت هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با ارائه گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید در این شهرستان بیان کرد: ۷۵ طرح و پروژه مختلف با اعتبار ۱۴۴ میلیارد و ۸۰۴میلیون ریال طی هفته دولت در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری می رسید.

وی افزود: این میزان پروژه از نظر تعداد نسبت به هفته دولت سال قبل ۸۳ درصد و از نظر ریالی نیز ۹۴ درصد رشد داشته که حاکی از عزم دولت یازدهم در شکوفایی این منطقه دارد.

حمیدرضا امام پناهی بیان داشت: بهره برداری از ۲۷ کیلومتر آسفالت راه روستایی به  ۱۱ روستا، آب رسانی به ۹ روستا، افتتاح مدرسه ۶ کلاسه، برق خورشیدی در مناطق صعب العبور به سه روستا، حفر چاه و ایجاد شبکه آبرسانی، طرح های اشتغالزایی و خانه محرومین از جمله طرح هایی است که در این هفته به بهره برداری می رسد.

وی همچنین در ادامه به پروژه بیمارستان ۳۲ تختخوابی ، دانشگاه پبام نور و مجتمع فرهنگی رضوانشهر اشاره نموده و افزودند:پروژه تنها بیمارستان رضوانشهر که در دولت تدبیر و امید ساخته شده یکی از آرزوهای دیرینه مردم این شهرستان تحقق پیدا کرد.

وی افزود: عملیات ساختمانی بیمارستان به پایان رسیده ولی به دلیل نداشتن تجهیزات این پروژه ظرف چند ماه آینده و بطور همزمان با تجهیزات و ساختمان افتتاح خواهد شد.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین حبیبی امام جمعه رضوانشهر در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: شهیدان رجایی و باهنر در خدمتگذاری خودشان را وقف مردم کرده بودند و این مهم باید الگوی مسوولان باشد.

وی با اشاره به شعار سال بیان کرد: از بارزترین مصادیق این نامگذاری حمایت از دولت است که معظم له این مهم را مورد تأکید قرار داده اند که همه باید برای تحقق آن اهتمام جدی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه برای تعالی نظام همه باید تحت فرمان ولایت و رهبری حرکت کنیم، یادآور شد: باید مراقب باشیم تا فضای خدمتگذاری در جامعه در شرایط حساس کنونی با موضوع های بی مورد ملتهب نشود.

حجت الاسلام والمسلمین حبیبی در ادامه با اشاره به بحث مهم اقتصاد و حل مشکل معیشت مردم و اشتغال در جامعه بیان کرد: اگر دولت بخواهد در حوزه اقتصاد سربلند بیرون بیاید باید موضوع مهم اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب را همچنان با جدیت پیگیری کند.

وی افزود: دولتمردان باید نقاط ضعف خود را شناسایی و نسبت به بر طرف کردن آن اهتمام داشته باشند و از طرفی افرادی هم که از بیرون قصد انتقاد از دولت را دارند نباید بی رحمانه اقدامات دولت را سیاه نمایی کنند و باید منصفانه دولت را یاری کنند.
امام جمعه رضوانشهر در ادامه به موضوع جمع بندی توافق هسته ای نیز اشاره و بیان کرد: این بحث بین ایران و کشورهای ۵+۱ سر و صداهای زیادی را در داخل آمریکا بدنبال داشته و اگر بخواهند با این موضوع مخالفت کنند در واقع خودشان به بن بست خواهند رسید و در هر حال ایران اسلامی پیروز میدان خواهد بود.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه با قدردانی از تلاش فرماندار این شهرستان در اجرا و ساخت پروژه مصلای رضوانشهر بیان کرد: مرحله نخست این پروژه تاکنون حدود ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد امام جمعه بخش پره سر نیز ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: سیره عملی این دوشهید بزرگوار برای ما درس است که یکی از رمز و راز بقای اسلامی همین است و خون پاک این عزیزان و شهداء حافظ آرمانهای انقلاب اسلامی است.

سپس حجت الاسلام والمسلمین شرفی امام جمعه اهل سنت بخش پره سر نیز هفته دولت را به رئیس و کارگزاران دولت تبریک گفته و افزودند: امیدواریم اهداف و پیشبردی که دولت تدبیر و امید ترسیم نموده در راستای منویات مقام معظم رهبری موفق و مؤید باشند.

وی در ادامه از تلاش کارگزاران دولت در شهرستان رضوانشهر بویژه مدیر ارشد رضوانشهر قدردانی نموده و خواستار وحدت و همدلی مسئولین در منطقه شد.   

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir