امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۲۲/ ۱۱/ ۱۳۹۵
راهپیمایی 22بهمن بخش پره سر؛

مردم بخش پره سر همانندتمام مردم کشورامروز به خیابان ها آمدندو شعار مرگ بر آمریکا سردادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه شهرستان رضوانشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن در بخش پره سر با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی اظهار نمود: بعد پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان این نظام با انجام ترورها ، ایجاد فتنه و تحریم و جنگ برای بر اندازی انقلاب بارها بارها توسط مردم بابصیرت مملکت ما شکست خوردند،چون مردم با حضور خودشان با ایثار ها و شهامت هایی که از خودشان نشان دادند، جواب استکبار را داده اند و همیشه در طی این سی و هشت سال حامی نظام جمهوری اسلامی بوده اند.

سرهنگ قاسمی در جواب رییس جمهور امریکا بیان نمود: رییس جمهور امریکا بداند اگر خطایی انجام دهد سرنوشتش موشک ها بالستیک جمهوری اسلامی ایران خواهد بود، و جواب سختی از امت با بصیرت ایران خواهد گرفت.

قاسمی با اشاره به مشکل اصلی امریکا با ایران گفت: مشکل اساسی امریکا با ایران، اسلام است، همانطور که می بینید الانه اسلام کفری را جایگزین می کنند و هدفشان جنگ میان مسلمانان است،که باید با هوشیار بود وبا بصیرت ببینیم دشمن کجا را هدف گرفته است.

وی ادامه داد: از اهداف اصلی دشمن ولایت فقیه می باشد امروزه چهارو نیم میلیون کلمه شبه اندازی می کنند تا جایگاه ولایت فقیه را هدف قرار دهند، لذا باید هوشیار باشیم و بدانیم دشمن هدفی را که انتخاب می کند چه هست.

قاسمی با اشاره به ارزش های انقلاب اسلامی گفت: یکی دیگر از پیشرفت های انقلاب اسلامی نهادینه کردن ارزش های این انقلاب و انتقال آن به نسل های دیگر می باشد،نمونه این ارزش را می توان در شهدای هسته ای و شهدای مدافع حرم و همچنین شهدای اخیر حادثه پلاسکو مشاهد نمود،این شهدا نه امام را دیده بودند نه در جنگ تحمیلی بودند،بلکه این هنر این انقلاب در انتقال ارزش هاست و در واقع دشمن از همین موضوع ترس دارد و به خود اجازه حمله به ایران را نمی دهد.

قاسمی با بیان حضور ایران در کشورهای دیگر تصریح کرد: از دیگر پیشرفت های انقلاب اسلامی انتقال روحیه و فرهنگ بسیجی به خارج از مرزهای مملکت است و باعث ترس و وحشت دشمنان این نظام شده است.

وی در ادامه:وقتی ما در خارج از مرزها توانستیم جلوی دشمن بایستیم و از مردم دیگر کشورهادفاع کنیم،اجازه حتی چپ نگاه کردن به ایران را نخواهیم داد،دشمنان این نظام باید بداننداگر کوچکترین تحرکی را نسبت به خاک ایران داشته باشندچنان گورستانی برایشان درست خواهیم کرد که نتوانند تابوت های خودشان را سفارش دهند.

انتهای پیام/.
 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir