امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۲۲/ ۱۱/ ۱۳۹۵
راهپیمایی 22 بهمن دررضوانشهر؛

امت شهید پرور و شهید داده و با بصیرت شهرستان رضوانشهر همچون همه ی مردم ایران امروز به خیابان ها امده و با حضور خود، که معنای حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه بود، جواب دندان شکن به دشمنان این نظام دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: امت شهید پرور و شهید داده و با بصیرت شهرستان رضوانشهر همچون همه ی مرد ایران امروز به خیابان ها امده و با حضور خود که معنای حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه بود، جواب دندان شکن به دشمنان این نظام دادند.

نماینده مردم تالش رضوانشهر و ماسال در جمع مردم رضوانشهر اظهار نمود: آنچه باعث پیروزی انقلاب اسلامی شده و انقلاب با تمام مشکلاتی که دشمنان بر سر راهش نهاده اند اما به راه خود ادامه داده و خواهد داد،الهی بودن این نظام می باشد،و این خود ادامه دهنده این انقلاب تا ظهور حضرت امام زمان مهدی(عج) خواهد بود.

محمود شکری بیان کرد:کسانیکه در دوران انقلاب بوده و شکنجه ها وظلم هایی که توسط رژیم شاهنشاهی علیه مردم در آن زمان صورت می گرفت را دیده اند، مطالبه گر سه چیز بودند، استقلال آزادی جمهوری اسلامی، که این سه کلمه باعث ترس و اذیت دشمنان این انقلاب در دنیا بوده است.

شکری با اشاره به نعمت ولایت فقیه در کشور بیان کرد:امروزه اگر همه، چه مسئولین و چه مردم زیر پرچم ولایت فقیه باشیم و وحدت کلمه را رعایت کنیم همچون که در جنگ تحمیلی استکبار را شکست دادیم و توانستیم در برابر دشمنان انقلاب در دنیا بمانیم،الانه هم این امر می تواند فقر را، بیکاری را و تمام مشکلات در جامعه را، در اندک زمانی اذبین ببرد.

شکری با اشاره به بیان امام (ره)که مجلس در راس امور می باشد تصریح کرد: نباید در زمان مشکلات همه به دولت حمله کنند،مشکلات در جامعه دلیلش وجود ضعف در مجلس می باشد و شما مردم باید با بصیرت این ضعف را ببینید.

وی د ادامه گفت: وعده خداوند پیروزی حذب الله می باشد،مردم بایدوحدت کنند و همه ی مسئولین در هر جایگاهی باید وحدت داشته باشند،این وحدت سرنوشت جامعه را می سازد،و ما با این وحدت توانسته و می توانیم و خواهیم توانست در برابر استکبار بایستیم.

انتهای پیام/.

ایی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir