امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
تاریخ انتشار:۲۶/ ۱۱/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه رضوانشهر؛

سرهنگ قاسمی با اشاره به مشورت، مشارکت و مسئولیت پذیری در جامعه ، گفت: هیئت های اندیشه ورز نیاز امروز جوامع اسلامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:سرهنگ قاسمی در دیداربا بسیجیان و مسئولین بسیج خواهران شهرستان رضوانشهر با اشاره به این که مقام معظم رهبری واژه هیئت های اندیشه ورز را در دیدار با بسیجیان مطرح کردند، اظهار داشت:مقام معظم رهبری چندسالی است که روی برخی گفتمان ها بسیار تاکید دارد گفتمان هایی مانند انقلاب اسلامی، گفتمان نفوذ، اقتصاد مقاومتی، بیداری اسلامی، خانواده، اقتصاد دانش بنیان و اخیراً هم گفتمان هیئت های اندیشه ورز را مطرح کرده اند.

قاسمی بیان نمود: یکی از شاخصه های پیشرفت جامعه، مشارکت آن جامعه به ویژه افرادی که دغدغه دار آن نظام هستند، می باشد.

فرمانده سپاه شهرستان رضوان شهر: در واقع از سویی دیگر باید از نظرات و دیدگاه ها استقبال شود، بایستی بسترسازی برای کار خرد جمعی انجام شود و باید به عوامل بروز انگیزه توجه شود، باید امکانات را آماده کنیم و  باید ظرفیت شنیدن داشته باشیم.

قاسمی با اشاره به اینکه باید افراد را برای کارگروهی آماده کنیم، تصریح کرد:باید در مرحله برنامه ریزی و سیاست گذاری و سازمان دهی و هر مرحله دیگری رصد کنیم تا در راستای آن مسیر تعیین شده و گفتمان مقام معظم رهبری حرکت صورت گیرد.

وی ادامه داد: باید این هیئت ها تا پایین ترین سطح جامعه تقویت شود و در تمام دستگاه ها مانند حلقه های صالحین حضور داشته باشند که در صورت عملیاتی شدن این مسئله اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان محقق می شود و این خود مردم هستند که این مسئله را هدایت خواهند کرد.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir