امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۰۵/ ۰۶/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر:

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر در جمع بسیجیان گردان امام حسین (ع) اظهار نمود: یک بسیجی انقلابی باید مکتب و خط نورانی حضرت امام (ره) و امام خامنه ای (مد ظله) را بشناسد و در آن مسیر حرکت کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین بخشش در روز یکشنبه گذشته در جمع بسیجیان آموزشی گردان امام حسین (ع) ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا (ع) اظهار نمود: انقلاب اسلامی یک فرصت ارزشمند تاریخی است که در اختیار ملت ایران و بویژه نسل جوان انقلابی و بسیجی می باشد که باید همه ما قدر این فرصت را بدانیم.

وی یکی از این فرصتها را خودباوری و اعتماد به نفس دانست و اظهار نمود: جوانان ما با اعتماد به نفس و تکیه بر توان و استعداد و ظرفیت های درونی، ملی، اسلامی و انقلابی می توانند به پیشرفتهای شگرفی در تمام عرصه ها دست یابند و در بسیاری از موضوعات و مسائل کلان کشور در رتبه نخست کشورهای دنیا قرار گیرند.

وی پیشرفتهای کنونی را مرهون خودباوریها ی نسل جوان انقلابی و بسیجی جامعه دانست و گفت: در سایه این تلاشها و همت بلند جوانان انقلابی و بسیجی، ملت ایران توانست صاحب عزت و بزرگی در منطقه شده و به چنان افتخار و اقتدار و قدرتی در منطقه تبدیل شود که بنا به اعتراف صریح دشمنان قسم خورده، بدون حضور و نقش ایران مشکلات منطقه و دنیا قابل حل و فصل نیست.

حجت الاسلام بخشش با اشاره به توطئه های همیشگی دشمنان بویژه استکبار جهانی بر ضد ایران اسلامی اظهار نمود: با وجود همه پیشرفتها و افتخارات در همه عرصه ها، دشمن مستکبر و غدّار و حیله گر دست بردار نیست و در همه عرصه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و عقیدتی با ملت ما در حال ستیز و مبارزه است.

وی رسالت امروز بسیجیان را بسیار خطیر و سنگین دانست و اظهار نمود: یکی از وظایف بسیجیان دشمن شناسی است و آنهم دشمن اصلی که بنا به فرمایش رهبر عزیزمان، استکبار و آمریکا می باشد که نباید غفلت بکنیم.

وی به تلاش برخی عوامل داخلی و خارجی که بر ضد نظام فعالیت می کنند اشاره نمود و افزود: برخی ها تلاش می کنند چهره استکبار را یک چهره دوستدار ملت معرفی کنند و از چهره دشمن خارج  کنند.

وی در همین زمینه ادامه داد: برخی به بهانه توافق هسته ای که هنوز رد یا تایید آن مشخص نیست می گویند که دشمنی استکبار با ما تمام شده در حالیکه اینطور نیست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر به گفته های برخی  خواص  در جامعه اشاره نمود و گفت: در حال حاضر مبین و مفسر مکتب امام و راه ایشان، مقام معظم رهبری است نه کسانی که در هر برهه ای از زمان دچار تغییرات زیادی می شوند و امام را از نگاه و شخصیت تغییریافته خود تفسیر می کنند.

حجت الاسلام بخشش نقش و عملکرد مسئولین را در ادامه دادن راه امام و رهبری بسیار مهم دانست و اظهار نمود: مسئولین نیز باید همواره در مسیر امام، حرکت نمایند و توصیه ها و فرمایشات امام و رهبری را در باب استکبار و آمریکا فراموش نکنند.

وی اختلاف و تفرقه را مهم ترین آفت برای جامعه امروز دانست و اظهار نمود: همه باید به توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در باب جلوگیری از اختلاف و تفرقه پایبند و در جهت اتحاد کلمه حرکت کنیم و برخی مسئولین مواظب اظهارات تفرقه افکنانه باشند و به قانون و ارکان قانونی مملکت احترام بگذارند.

حجت الاسلام بخشش به تلاش برخی از افراد در کسب منافع سیاسی برای خود و حزب و جناح خود اشاره نمود و گفت: برخی افراد در کشور که در جایگاه مهم مملکتی هستند تلاش می کنند علیه مراکز و دستگاههای قانونی جوسازی کنند، از مجرم و محکوم اقتصادی، محکوم سیاسی درست کنند تا بهره برداریهای خاص خود را در انتخابات داشته باشند که البته ملت، بیدار و فریب این ترفنها را نمی خورد.

حجت الاسلام بخشش لبخند آمریکا و ایادی غربی را فریبی بیش ندانست و اظهار نمود: آمریکا جز به تسلیم ملت ما و تعظیم ما در برابر خوی استکباری  خود قانع نیست و هنوز خود را کدخدا و ما را رعیت گوش به فرمان خود می داند.

وی با اشاره به سخن حضرت امام (ره) که خطاب به ملت فرمودند حتی اگر در تمام آمریکا مسجد بسازند و بالای گلدسته ها شعار الله اکبر سر بدهند هیچ وقت شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نکنید، چون آمریکا شیطان بزرگ است، اظهار نمود: ملت، فریب لبخندهای مزورانه دشمنان خبیثی مثل آمریکا و انگلیس را نمی خورد.

حجت الاسلام بخشش به توافق هسته ای در وین اشاره نمود و گفت: استکبار و آمریکا توافق وین را زمینه ای برای نفوذ خود در کشورمان و ایجاد اختلاف می دانند که رهبر عزیزمان فرمودند: ما اجازه نفوذ را به آنها نمی دهیم و راه نفوذ آمریکا را کاملا بسته ایم.

وی در خاتمه با یادآوری سیاستهای حیله گرانه و خباثت آمیز استعمار انگلیس اظهار نمود: انگلیس خبیث خیال نکند با گشودن سفارت و معرفی سفیر، ملت شریف ایران خیانتها و فتنه گریهای آنها را بویژه در فتنه ۸۸ فراموش می کنند و بدانند

عملکردشان همیشه در رصد رهبر عزیز انقلاب و ملت شریف ایران خواهد بود. 

انتهای پیام/

خبرنگار : محسن صیاد قنبری

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir