امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
تاریخ انتشار:۱۵/ ۱۲/ ۱۳۹۵
تنش ها بالا می گیرد ...

عملکرد این روزهای خاتمی نشان می دهد که وی از برخی دولتی ها هم بیشتر نگران انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: رئیس دولت اصلاحت که پس از وفات آیت الله هاشمی منفعلانه طرح سیاسی “آشتی ملی” را نیز برای برون رفت از بن بست سیاسی خود در درون نظام  مطرح کرده، بیش از گذشته درباره آینده اصلاحات دچار تردید شده است.

رئیس دولت اصلاحات در جلسه مجمع روحانیون هم  گفته است:”به روحانی پیغام فرستادم که آقای روحانی وضع خوب نیست، نمی‌دانم این خوش بینی‌های شما از کجاست؟ اگر مباحثی دارید به ما هم بگویید از این اضطراب و دلهره بیرون بیاییم. بالاخره تکلیف ما را باید روشن کنید. با این دست فرمان به مقصد نمی‌رسید که هیچ به انتهای دره خواهیم رفت و فقط خود شما هم نیستید. اینجا شکست شما فقط شکست شما و حامیان شما نیست بلکه جریان اصلاحات هم با تمام توان در این چهار سال و قبل از انتخابات در حمایت از شما و پشت شما آمده است؛ الآن اینکه نامهربانی می‌کنید با اصلاح طلبان هم در مرکز و هم در استان‌ها بیشترین ضرر را خود دولت می‌بیند. تکلیف ما را روشن کنید و خود شما در جلسات اساسی بیایید و چندین جلسه را برگزار کنیم و یک سری کلیات را تصویب کنیم بعد نماینده‌های جریان اصلاحات و نماینده‌های شما بقیه کارها را اجرایی کنند.”

برخی فعالین اصلاح طلب معتقدند که خاتمی از خوش خیالی برخی دولتی ها در انتخابات آتی ریاست جمهوری بسیار شاکی است و از رفتار برخی اعتدالیون نسبت به اصلاح طلبان نیز گلایه های شدیدی دارد.

در همین حال پیش بینی می شود که با توجه به شرایط بوجود آمده، روحانی بالاخره راضی به برگزاری جلسات با خاتمی شده و با وی وارد گفتگو مستقیم بشود.

در همین حال، برخی فعالین اصلاح طلب نیز در محافل خود از نامه انتقاد آمیز آقای خاتمی از طریق نزدیکانش به روحانی درباره انتخابات آتی و همچنین اقدامات دولت در این زمینه خبر داده اند.

به نقل از خبرگزاری ۸ دی

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir