امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۱/۰۲
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۱/ ۱۳۹۶
فوتبال؛

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل کاپیتان جدید تیمش برای دور سیزدهم بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: ژوائو میراندا، مدافع میانی تیم فوتبال اینتر، بازوبند کاپیتانی تیم ملی برزیل را برای بازی‌ پیش روی سلسائو برابر اروگوئه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ به بازو خواهد بست.

این‌طور که پیداست تیته، سرمربی تیم ملی برزیل همچنان به استفاده از سیستم چرخشی برای تعیین کاپیتان‌های تیمش عقیده دارد و از این رو برای پنجمین بار کاپیتان تیمش را جهت فرماندهی سلسائو در زمین بازی تغییر داده است.

از زمان روی کار آمدن تیته در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶، دنی آلوز (دو بار)، فرناندینیو، فیلیپه لوئیز، رناتو آگوستو و میراندا (هر کدام یک بار) بازوبند کاپیتانی تیم ملی برزیل را به بازو بسته‌اند. سیکل تغییر کاپیتان‌های سلسائو از زمانی آغاز شد که نیمار، مهاجم بارسلونا پس از قهرمانی برزیل در المپیک اعلام کرد دیگر نمی‌خواهد کاپیتان دائمی تیم ملی فوتبال کشورش باشد و تیته هم اعلام کرد که می‌خواهد افتخار بستن بازوبند کاپیتانی برزیل را میان تمام بازیکنانش تقسیم کنم.

میراندا اولین کاپیتان تیم تحت هدایت تیته بود که در پیروزی ۳ بر صفر این تیم برابر اکوادور در ماه سپتامبر بازوبند کاپیتانی را به بازویش بست.

تیم ملی برزیل از ساعت ۳:۳۰ بامداد فردا (جمعه) به مصاف اروگوئه می‌رود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir