امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۰۸/ ۰۱/ ۱۳۹۶
سردار سید محمد باقرزاده؛

رئیس معراج شهدای مرکز گفت:از میان شهدای هشت سال دوران دفاع مقدس که در جریان عملیات‌های تفحص شهدا کشف شده و طی سال ۹۵ وارد کشور شد، هویت پیکر مطهر ۸۶ شهید تازه تفحص شده شناسایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح چندی پیش در حاشیه آئین تبادل پیکر مطهر ۱۶۵ شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس پیش با اشاره به آمار شهدایی که طی سال ۹۵ در جریان تفحص کشف شده و وارد کشور شد، گفت: به‌ فضل الهی با تلاش‌هایی که صورت گرفت پیکر مطهر ۵۳۶ شهید دوران هشت سال دفاع مقدس را کشف کردیم که در آخرین مرحله روز گذشته بود که ابدان پاک ۲۱ شهید در منطقه سومار کاوش شد.

 

سرهنگ ابراهیم رنگین، رئیس معراج شهدای مرکز با اشاره به آمار شهدای شناسایی شده در سال ۹۵ گفت: از میان شهدای هشت سال دوران دفاع مقدس که در جریان عملیات‌های تفحص شهدا کشف شده و طی سال ۹۵ وارد کشور شد. هویت پیکر مطهر ۸۶ شهید تازه تفحص شده شناسایی شد. هویت پیکر مطهر این شهدا از طریق مدارک شناسایی، لوازم شخصی و آزمایش DNA احراز شد و پیکرهای مطهر پس از شناسایی به خانواده‌هایشان در استان‌های مختلف در سراسر کشور جهت انجام مراسم تشییع و خاکسپاری تحویل داده شد.

به نقل از خبرگزاری دانشجو

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir