امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۱/ ۱۳۹۶
دسته خبری: اجتماعی, فضای مجازی
بذرپاش:

بذرپاش تصریح کرد: علیرغم گزارش های دولت مبنی بر رشد اقتصادی همه متخصصین میدانند که این رشد فقط در بخش نفت بوده و همه بخش های دیگر اقتصاد در حال کوچک شدن و ضعیف تر شدن هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: مهرداد بذرپاش نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: امروز فیلمی در یکی از شبکه های اجتماعی دیدم. خدمتکار آفریقایی یک زن کویتی در حال سقوط از یک ساختمان است و ارباب کویتی آن بجای کمک در حال فیلمبرداری با موبایل از این صحنه.
با دیدن این فیلم واقعا متاثر شدم. فیلمی که نشان دهنده مرگ انسانیت در مستکبرین و طواغیت است. اقلیتی که قدرت و مکنت مالی و اقتصادی چنان سرمستشان کرده که نه تنها مستضعفین را به خدمت گرفته اند بلکه شخصیتشان را هم تحقیر کرده و جانشان را به بازی گرفته اند.

 

اما متاسفانه در یک لایه بالاتر تحلیل، این فیلم شرایط امروز اقتصاد کشور است. متاسفانه به گزارش دوست و دشمن شرایط اقتصادی ما وخیم است.

 

علیرغم گزارش های دولت مبنی بر رشد اقتصادی همه متخصصین میدانند که این رشد فقط در بخش نفت بوده و همه بخش های دیگر اقتصاد در حال کوچک شدن و ضعیف تر شدن هستند. بانک ها و صندوق های بازنشستگی ما اوضاع خوبی ندارند و برخی هایشان در واقع ورشکسته شده اند.

 

دولت شرایط خوبی ندارد و در این شرایط توان ادامه فعالیت دولت هم وجود ندارد و … تعارف نداریم اقتصاد ما در حال سقوط است. اقتصادی که در خدمت دولتمردان بوده و تا توانسته به کشور خدمت کرده؛ و حالا

 

دولتی هایی که وظیفه داشتند به کمکش بشتابند فقط در حال فیلمبرداری از این شرایط هستند و اراده انجام کاری برای نجات اقتصاد را ندارند.

 

شاید همانطور که اشرافیت فردی باعث شده تا ارباب کویتی خدمتکار، دغدغه نجات او را نداشته باشد اشرافیت دولتی هم باعث شده تا دولت ما کاری به نجات اقتصاد نداشته باشد.

 

در این شرایط قطعا مردم نباید دست روی دست بگذارند. باید خودمان اقتصاد را نجات دهیم

منبع: دانشجو

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir