امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۸/ ۰۶/ ۱۳۹۴
با حضور استاندار گیلان در رضوانشهر/

۲۲ طرح عمرانی و عام‌المنفعه با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال هم‌زمان با هفته دولت با حضور استاندار و دیگر مسئولان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار رضوان خبر، همزمان با هفته دولت ، نجفی استاندار  گیلان و هیئت همراه در سفر خود به رضوانشهر که  شعبانپور معاون امور عمرانی استاندار،  امام پناهی فرماندار رضوانشهر،  احمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و  مقدم مدیرکل نوسازی مدارس و  چراجی مدیرعامل شرکت فرآورده های نفتی استان گیلان و دیگر مدیران استانی و شهرستانی و مردم شریف شهرستان حضور داشتند چند پروژه عمرانی از جمله مدرسه ۶ کلاسه شهید احمد شکوری رودبارسرا، آسفالت راه وآب شرب روستایی  مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت،

استاندار گیلان در جمع عده کثیری از مردم تشیع و تسنن این شهرستان گفت : هفته دولت فرصتی است تا ضمن افتتاح پروژه های مختلف در مناطق استان خدمت مردم این سرزمین نیز در جای جای این استان برسیم و سلام دولت را تقدیم این خوبان کنیم.

 نجفی به افتتاح یک هزار و ۲۶۹ پروژه عمرانی در طول این هفته اشاره و بیان کرد : این پروژه ها براساس آخرین گزارش های رسیده با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۱۵۵ میلیارد تومان در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، شیلات، عمران شهری، گاز رسانی، آبرسانی، برق رسانی، آسفالت راه های روستایی، فضاهای آموزشی، ورزشی، مسکن مهر، حمل و نقل، گردشگری و دریانوردی به بهره برداری می رسد.

وی افزود : در هفته دولت سال جاری، شاهد رشد ۱۰.۵ درصدی اعتبار هزینه شده و رشد ۲۴ درصدی تعداد پروژه ها نسبت به هفته دولت سال گذشته هستیم.

استاندار گیلان با اشاره به بهره برداری از ۴۲ واحد تولیدی و صنعتی بخش خصوصی با ۲۱۲ میلیارد تومان اعتبار تصریح کرد : با بهره برداری از این طرح ها برای ۲۳ هزار نفر در حین انجام کار و دو هزار و ۱۲ نفر اشتغال دائم ایجاد شد.

دکتر نجفی  در پایان ضمن اشاره به مشکلات کارگری در کارخانه چوکای رضوانشهر گفت : قطعا نخواهیم گذاشت چوکای رضوانشهر متوقف شود و تلاش خواهم نمود تا این مجموعه عظیم روی پا نگهداشته شود.

در ابتدای این مراسم حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهر ضمن خیرمقدم خدمت استاندار محترم گیلان و هیئت همراه و تبریک هفته دولت و میلاد با سعادت امام رضا(ع) با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان رضوانشهر بیان کرد : بمناسبت هفته دولت، ۷۵ پروژه مختلف با اعتبار ۱۴۴ میلیاردو هشتصدو چهار میلیون ریال در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

امام پناهی افزود: امسال پروژ های عمرانی و خدماتی شهرستان نسبت به سال ۹۳ از نظر تعداد پروژه افزایش ۸۳ درصدی و از نظر مبلغ افزایش ۹۴ درصدی داشته است.

همچنین امام جمعه رضوانشهر نیز در سخنانی ضمن تشکر از توجه استاندار گیلان به مردم این خطه گفت : اینکه در مدت کمتر از دو سال ایشان ۱۲ سفر کاری به رضوانشهر داشته اند نشان دقت و توجه ایشان به مسائل مناطق مختلف استان است.

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی افزود : بالا ترین هدیه برای مردم از سوی مدیران و دولتمردان ساخت پروژه های عمرانی با هدف رفع محرومیت و اشتغالزایی است.

در ادامه  مقدم مدیر کل نوسازی مدارس گیلان به ارائه گزارشی در خصوص پروژه مدرسه ۶ کلاسه پرداختند.

لازم به ذکر است برای ساخت و تجهیز این واحد آموزشی با ۶۰۰ متر مربع زیربنا که در زمینی به مساحت دو هزارو ۴۵۰ تأسیس شده از محل اعتبارات ملی و استانی مبلغ ۸ میلیارد ریال ، پروژه آسفالت راه های روستایی به طول ۲۶.۹ کیلومتر به ۱۱ روستا شامل (شادکوه،گالشخیل،بداغ محله، لاکتاسرا، تاسکام، سیابیل، رودبارسرا، اورماملال ،کیشه خاله ، اردجان و روشنده) از محل اعتبارات استانی ۳۳ میلیارد ریال  و تأمین آب شرب روستایی به ۹ روستا از محل اعتبارات ملی و استانی مبلغ ۱۵ میلیاردو ششصدو هفتاد میلیون ریال که شامل روستاهای (رضامحله،شیخ محله، آهنگر محله، چکوچه پوشت، انل،بناوی،پونل،بیجارکن و چاخ ) می باشد هزینه شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir