امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
جولان سگ‌های ولگرد در شهر؛

جولان سگهای ولگرد در خیابان های شهرستان رضوانشهرگلایه مردم این شهر را در پی داشته است که نیازمند رسیدگی از سوی ارگان مرتبط با این مشکل را می طلبد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: افزایش بی رویه جمعیت سگ های ولگرد در سطح شهرستان رضوانشهر معضلی است که این روزها خطرات جدی برای سلامت و امنیت شهروندان ایجاد کرده است.

وجود سگ های ولگرد در سطح شهر علاوه بر خطرات ناشی از حمله و گاز گرفتکی می تواند باعث بیماری های خطرناکی از جمله، کیست هیداتیک، سالک، کالاآزار شود.

س.ش یکی از شهروندان ضمن ابراز نگرانی از این معضل اظهار داشت: حضور سگهای ولگرد در سطح شهر به دلیل مسائل بهداشتی سبب نگرانی شهروندان شده است.

وی افزود: امروز مشکل سگ های ولگرد در تمام خیابان های سطح شهرستان وجود دارد و نمی دانم کسانی که باید رسیدگی کنند در کدام خیابان های این شهر زندگی می کنند که مشکلات مردم را لمس نمی کنند، این سگ های ولگرد حتی در کنار بعضی از ادارات در روز پرسه می زنند و مسئولان حتی با مشاهده آنها متاسفانه چشم پوشی کرده و اقدامی نمی کنند.

وی با بیان اینکه وجود سگ های ولگرد تهدیدی جدی برای سلامت مردم و بهداشت محیط به شمار می روند ابراز داشت: مسئولین در زمینه حل این معضل هرچه زودتر اقدامات لازم را انجام دهند.

**تصاویر از سوی شهروندان ارسال شده است،پایین بودن کیفیت تصاویر به دلیل شب بودن و عکس گرفتن با تلفن همراه می باشد.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir