امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
گزارش تصویری:

طی چندین تماس تلفنی که از سوی شهروندان رضوانشهری با این واحد خبری گرفته شد،گزارشات حاکی از بیرون رفت آب از کانال های آبی رضوانشهر بوده.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: طی چندین تماس تلفنی که از سوی شهروندان رضوانشهری با این واحد خبری گرفته شد،گزارشات حاکی از بیرون رفت آب از کانال های آبی رضوانشهر بوده.

شواهد از این قرار است که چندیدن روز می باشد،که مقدار قابل توجهی آب از چندین در پوش های کانال ابی شهرستان رضوانشهر بیرون زده، و این امر باعث اعتراض بازاریان و مردم شده است.

از جمله وظایف اداره امور آب می توان به کنترل و نظارت در برداشت منابع آب سطحی وزیر زمینی و جلوگیری از بهره برداری های غیرمجاز ، انهار و شبکه های آبیاری ، نظارت بر حسن اجرای ضوابط مربوط به قانون توزیع عادلانه آب و برداشت منابع آب براساس پروانه های صادره ، بررسی و نظارت بر عملکرد شرکت های حفاری و جلوگیری از حفاری های غیرمجاز ، صدور مجوزهای مربوطه در چارچوب قوانین ، دریافت حق و حقوق دولتی و حق النظاره ها براساس قانون و مقررات وضع شده ، ایجاد ارتباط و هماهنگی با ادارات و مقامات محلی شهرستان و در نهایت رسیدگی به تخلفات و برخورد قانونی با متخلفین بر اساس قوانین جاری و رسیدگی به شکایات واصله اشاره کرد.

در این خصوص از مسئولین امر خواستار شفاف سازی این موضوع برای مردم می باشد.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir