امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۲/ ۱۳۹۶
آقایون مسئولین شهرستان رضوانشهر....

با گذشت بیش از ۴۰۰ روز از تدفین شهدای گمنام هنوز مقبره ای برای این شهدا ساخته نشده است، و آنان به فراموشی سپرده شده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:

دوستان می گن از شهدای گمنام بگو آخه اگه چیزی بگم داد بعضی ها در میاد شاید خوششون نیاد، آخه خبری نیست!!! مسئول…..که نمی آید!!!معاونینشم که نیستند!!!مسئولان دیگرهم که…. هیچی بگذریم، اصلا مسئول شهدای گمنام شهر رضوانشهر کیه؟؟؟

اما از طرفی هم که نمی شه غربت رو دید و چیزی نگفت.میشه؟ اینهمه غربت رو ببینی و سکوت کنی؟؟ مگه نباید مقبره شهدا نقطه عطف برنامه های مذهبی باشد و نباید دچار غربت شوند.

آقایان مسئولین شهر رضوانشهر حال پس از گذشت بیش از ۴۰۰ روز ازتدفین شهدای گمنام در پارک کوثر رضوانشهر می گذرد!!!!

آیا این وضعیت قبور شهدا شما رو آزار نمی دهد؟!؟      آیا این وضعیت شهدای گمنام در شان شهداست؟!؟   آیا از شما آقای مسئول پروژه میلیاردی برای شهدا درخواست شده؟!؟

آیا شعار دادن بست نیست؟!؟!       آیا نباید بر کسانی که برای حفظ این مملکت و انقلاب اسلامی خونشان را داده اند، بیشتر ارزش و عمل در کار نشان دهید؟!؟!

شهدای گمنام به ما یاد آوری می کنند، کسانی که در راه خدا کشته می شوند، در دل و جان مردم حضور خواهند داشت و ما به خود می بالیم که این شهدای سرافراز را در کنار خود داریم، و به وجود پر برکت آن ها افتخار می کنیم.

در طی نشست هایی که در خصوص ساخت مکان و مقبره شهدای گمنام رضوانشهر برگزار می شود مسئولان هر بار با گفتن هرچه داریم از شهداست، ان شاالله به زودی این مشکل بر طرف خواهد شد، جلسه را به اتمام می رسانند، اما حکایت همچنان باقیست.

سخن از شهدا، سخن از همه ایستادگی، حیثیت، و عزت و شرافت ملی و دینی ماست و این مدعا، به واقع ترجمان سخن امام خمینی (ره) است که فرمود((شهید نظر می کند به وجه الله))، دقیقا از همین روست که سخن امروز امام خامنه ای(مدظله العالی) نیز این است که ((زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است)).

این حق مردم است که زمانی برای زیارت می آیند مکان مناسبی داشته باشند ویا حداقل یک سایه بانی بالای قبور باشد که در اثر گرما و سرما آسیب نبینند، البته نه آفتاب سوزنده و نه باران و نه هیچ چیز دیگری مردم را از زیارت این شهدا باز نمی دارد.

حال پس گذشت بیش از ۴۰۰ روزاز آن تشییع باشکوه و خلق حماسه بصیرت هنوز مقبره ای برای شهدای گمنام ساخته نشده است، و انگار قرار است که دو پرستوی خونین بال شهرمان که مظلومانه به شهادت رسیده اند و با شکوه تشییع و تدفین شده اند در گمنامی نیز به سر ببرند و در تاریخ جاودانه شوند.

محل دفن شهدای گمنام باید محفل عاشقان باشد و از آن بانگ یا حسین به گوش برسد، اما از مسئولان شهر رضوانشهر سوال می کنم، آیا این وضعیت شهدای گمنام واقعا در شان انهاست؟؟؟؟

لذا از همین جا از اقایان مسئولین شهرستان رضوانشهر درخواست رسیدگی به این مسئله رو داریم، آقایون مسئول ما به دنبال هزینه های آنچنانی و تصویب پروژه های میلیاردی برای شهدا نیستیم و همین که تدبیری اندیشیده شود و این محیط از حالت فعلی خارج و به مکانی فرهنگی مبدل گردد، سپاسگذار شما خواهیم بود، از شما تقاضا داریم این مکان به افراد فرهنگی سپرده شود تا محیطی فرهنگی و امن پیدا کند.

آقایون مسئولین شهرستان رضوانشهر توجه داشته باشید که این میز و صندلی ها به برکت خون شهدا است و بدانید که ساخت یک مقبره برای این دو شهید بزرگوار یک پروژه کلان نیست که بیش از ۴۰۰ رو طول کشیده است.

با اینکه این شهدا به گردن ما خیلی حق دارند، اما متاسفانه برخی ها میزبان خوبی برای این شهدا نبودند و حتی شنیده می شود که در گلباران مزار این شهدای گمنام نیز شرکت نمی کنند، انگار برخی ها فراموش کرده اند این آرامش و امنیتی که داریم، از ایثارگری و جانفاشانی های همین شهدا بوده است.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir