امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۲/ ۱۳۹۶
دسته خبری: تیتر, سیاسی
پژمانفر در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو:

رئیس کمیسیون فرهنگی گفت: شایسته نیست صداوسیما بخواهد برای رسیدن به برخی مطالبات مالی‌اش بی‌عدالتی بزرگی را در جامعه انجام دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، با اشاره به رفتار رسانه ملی در قابل پوشش سفرهای تبلیغاتی رئیس‌جمهور، اظهار داشت: این نوع رفتارها درست نیست. قطعاً نباید معنای این ادعای صداوسیما که در جلسات رسمی و غیررسمی اعلام می‌کند نداشتن این نوع تعامل با دولت موجب عدم پرداخت حقوق و  مطالبات مالی‌مان می‌شود، رویه‌ای که امروز شاهد هستیم، باشد.

وی افزود: شایسته نیست صداوسیما بخواهد برای رسیدن به برخی مطالبات مالی‌اش بی‌عدالتی بزرگی را در جامعه انجام دهد.

پژمانفر با بیان اینکه متأسفانه چنین فرصتی در اختیار دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری داده نشده  است، تصریح کرد: اینکه از ابتدا تا انتهای جلسه‌ای در شبکه خبر دوربین بر روی بنرهای تبلیغاتی زوم کنیم و یا بخواهیم تمامی پروژه‌های افتتاح‌شده و نشده، قدیمی و جدید را برای ۱۰ و  ۲۰ بار افتتاح کنیم و رسانه ملی آن را پوشش خبری دهد، نمونه بی‌عدالتی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: مطمئناً این مسائل از چشم  مردم مغفول نخواهد ماند. آنها مسائل را به خوبی رصد کرده و می‌بینند و  قطعاً ۲۹ اردیبهشت باتوجه به تمامی این بی‌عدالتی تصمیمی بر پایه عقل و منطق خواهند گرفت.

منبع: دانشجو

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir