امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۲/ ۱۳۹۶
دسته خبری: تیتر, گیلان
فرمانده انتظامي فومن خبر داد؛

فرمانده انتظامی فومن از نجات جان ۱۰ نفر کوهنورد مفقود شده اهل استان زنجان در ارتفاعات این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: محسن جعفرزاده، با اشاره به مفقود شدن ۱۰ نفر از کوهنوردان استان زنجان در ارتفاعات این شهرستان اظهار کرد: ماموران انتظامی فومن با دریافت گزارش مذکور موضوع را بررسی کردند.

وی ادامه داد: سه نفر زن و هفت نفر مرد کوهنورد زنجانی قصد داشتند از منطقه نوکیان زنجان به ماسوله سفر کنند و پلیس امنیت عمومی گیلان با اقدام‌های ویژه محل مفقودی کوهنوردان در ارتفاعات مرزی زنجان را شناسایی کرد.

فرمانده انتظامی فومن با بیان اینکه ماموران کلانتری ۱۴ ماسوله به همراه نجات‌گران جمعیت هلال‌احمر فومن پس از دریافت اطلاعات اولیه از مرکز کنترل و عملیات گیلان عملیات جست‌وجو و نجات را آغاز کردند، تصریح کرد: عصر امروز گروه جست‌وجو و نجات جمعیت هلال‌احمر فومن خبر رؤیت و سلامت مفقودان را به کلانتری مذکور اعلام کرده است.

جعفرزاده به گم کردن مسیر و جدا شدن کوهنوردان مذکور به دلیل مه و بوران شدید اشاره کرد و گفت: کوهنوردان زنجانی پس از رؤیت و شناسایی با تغذیه و مساعدسازی شرایط جسمی از طرف نجات‌گران به پایین کوه منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه عملیات نجات کوهنوردان در ارتفاعات فومن ۱۶ ساعت طول کشیده است، بیان کرد: امین حاجتی، سبحان دلیری، امیر اشجاری، ایوب رنجبر، رضا سلیمی، فرهام حق‌گو و سجاد معصومی از جمعیت هلال‌احمر فومن در عملیات نجات و حفظ امنیت با نیروی انتظامی همکاری کردند.

منبع: فارس

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir