امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۲/ ۱۳۹۶
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر:

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر در گفتو گو با خبرنگار رضوان خبر اظهار نمود: بین سپاه و بسیج و روحانیت و علماء پیوند عمیق و مستحکم وجود دارد و ناگسسستنی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه رضوانشهر در گفتو گو با خبرنگار رضوان خبر اظهار نمود: بین سپاه و بسیج و روحانیت و علماء پیوند عمیق و مستحکم وجود دارد و ناگسسستنی است.

حجت الاسلام و المسلمین بخشش در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ضمن تبریک به تمامی دست اندرکاران این عرصه، هادیان سیاسی، مربیان عقیدتی دلسوز، متعهد و معلمان عزیز اظهار نمود: تقارن هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج با ایام شهادت استاد شهید مطهری تقارن بسیار مناسب و معنادار است.

وی ادامه داد: این تقارن از یک سو به معنای پیوند عمیق و مستحکم سپاه و بسیج با روحانیت و علماء می باشد که ناگسستنی است و از سوی دیگر فرصتی برای نشر و گسترش افکار، آرا و اندیشه های اصیل و عمیق شهید مطهری می باشد.

حجه الاسلام بخشش با اشاره به اهمیت بعد عقیدتی در سپاه اظهار نمود : سپاه و بسیج همواره این افتخار را داشته که تحت تربیت و هدایت روحانیت و علماء بصیر و انقلابی در جهت پیاده نمودن اهداف انقلاب حرکت کند.

وی به آغاز هفته عقیدتی از نهم اردیبهشت اشاره نمود و افزود: از جمله برنامه‌های مهمی که در این هفته خواهیم داشت دیدار با امام جمعه شهرستان رضوانشهر، گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا، برگزاری مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در ناحیه و حوزه های مقاومت، برگزاری نشستهای بصیرتی و سیاسی در حوزه ها و پایگاهها،برگزاری یادواره شهدای فرهنگی، تجلیل از هادیان و مربیان برتر و شرکت آحاد کارکنان و بسیجیان در نماز جمعه می باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رضوانشهر در پایان با تقدیر و تشکر از زحمات همه خدمتگزاران عرصه تعلیم و تربیت و معلمان و آموزگاران اظهار امیدواری نمود که در سایه تلاشهای مخلصانه این عزیزان، جامعه اسلامی بتواند به اهداف و آرمانهایش برسد.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir