امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۳/ ۱۳۹۶
دسته خبری: ایران و جهان, سیاسی
رای این تعداد چه تاثیری در نتیجه انتخابات می توانست داشته باشد؟

حسن روحانی در نشست خبری اول خرداد ۹۶ اعترافی کرد که بی شک اکثر روزنامه ها و رسانه های همسو با دولت به آن نخواهند پرداخت و اکنون نیز بعضی ها این قسمت از سخنان او را سانسور کرده اند. او صراحتا گفت که حق بسیاری از مردم را ضایع کرده است و صدها صفحه فیلم و مستنداتی که مردم در روز انتخابات تهیه کرده بودند و حالا در قالب تخلف مطرح میشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:  حسن روحانی در نشست خبری اول خرداد ۹۶ اعترافی کرد که بی شک اکثر روزنامه ها و رسانه های همسو با دولت به آن نخواهند پرداخت و اکنون نیز بعضی ها این قسمت از سخنان او را سانسور کرده اند. او صراحتا گفت که حق بسیاری از مردم را ضایع کرده است و صدها صفحه فیلم و مستنداتی که مردم در روز انتخابات تهیه کرده بودند و حالا در قالب  تخلف مطرح میشود، در یک جمله خلاصه کرد: “بسیار خوشحالم که میتوانم از طریق رسانه های جمعی با ملت بزرگ ایران صحبت کنم، ملت بزرگی که بزرگترین حضور خود را در انتخابات به نمایش گذاشت، ۴۲ میلیون جمعیت که اگر میتوانستند همه آنهایی که  در صف بودند رای آنها را اخذ کنند، انتخابات ما به حدود ۴۵ میلیون رای میرسید”

این یعنی شخص حسن روحانی میگوید بخاطر نابسامانی های روز انتخابات و نبود تعرفه و سایر مسائل، با توجه به اینکه تعداد کل آرا ۴۱،۲۲۰،۱۳۱ رای بوده است؛ حق حدود ۴میلیون نفر از مردم ایران برای تعیین سرنوشت خود پایمال شده است. فقط جالب است که میگوید “اگر  میتوانستند همه آنهایی که در صف بودند رای آنها را اخذ کنند” و نمیگوید “اگر  میتوانستیم”…باز هم تقصیر دیگران است!

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir