امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۳/ ۱۳۹۶
با حضور مسئولین دانشگاه؛

صبح امروز دکتر حسین همتی به عنوان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان معارفه و از زحمات دکتر سالاری قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: حسین همتی به عنوان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان معارفه شد و از زحمات دکتر سالاری قدردانی شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در مراسم تقدیر و معارفه معاونین آموزشی، ضمن تبریک سربلندی ملت ایران در انتخابات ۲۹ اردیبهشت و گرامی داشت سالروز فتح خرمشهر، گفت: دکتر سالاری یکی از سرمایه های دانشگاه است  که ضمن داشتن همکاری موثر و پذیرش مسوولیت در حوزه های مختلف اجتماعی، با پشتکار و جدیت و توجه به برنامه توسعه فردی مشخص و رو به جلو، بستری برای پیشرفت در حوزه معاونت آموزشی ایجاد نمود.

رییس دانشگاه ادامه داد: اما حرکت رو به جلو در دانشگاه، مانند دو امدادی است. در این مسیر، جابجایی و تغییر موقعیت کاری افراد، جهت برقراری شتاب و حرکت رو به جلو  می باشد.

دکتر یوسف زاده با اشاره به برنامه راهبردی تدوین شده در حوزه معاونت آموزشی اظهار داشت: ادامه حرکت این حوزه نیز در مسیر چارچوب این برنامه ی تدوین شده است.

دکتر ارسلان سالاری نیز ضمن تبریک سال روز آزادی خرمشهر و تقدیر از همراهی کارکنان حوزه معاونت آموزشی و حمایت های رییس دانشگاه، دکتر همتی را یکی از بزرگان علمی دانشگاه خواند و افزود: با وجود چالش های مالی فراوان و مشکلات ساختاری در این حوزه، گام های موثری برای بهبود کیفیت و کمیت آموزش برداشته شده است. در این خصوص، گام چهارم تحول نظام سلامت، در حوزه آموزش این دانشگاه، موجبات پویایی و حرکت را فراهم آورد.

وی در ادامه، به بیان مطالبی پیرامون اصلاح ساختار تشکیلات آموزش، ارتقای رتبه دانشگاه، افزایش تعداد رشته ها و ایجاد مقاطع جدید و دستاوردهای شاخص حوزه آموزش پزشکی در سال های اخیر، پرداخت.

دکتر حسین همتی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای آزادی خرمشهر اذعان داشت: حوزه معاونت آموزشی از بدو تاسیس، شتاب قابل توجهی داشته است. از امروز نیز راهی آغاز خواهد شد که در راستای فعالیت های گذشته خواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد: با مساعدت همکاران و مسوولین مسیر رو به جلو، با شتاب بهتری طی شود زیرا استراتژی مشخص و گاردریل ها در مسیر برنامه استراتژیک دانشگاه و بر مبنای قانون مداری و عدالت محوری است و ما می خواهیم تمام خواسته ها و اهدفمان را بر مبنای این دو ارزش قرار دهیم و برای انجام این مهم، دست یاری به سوی تک تک اعضای هیات علمی دراز می کنیم .

گفتنی است؛ دکتر حسین همتی-عضو هیات علمی (فلوشیب جراحی عروق ) می باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir