امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۱/۰۲
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۳/ ۱۳۹۶
دسته خبری: ورزشی
کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نیاز به تقویت دارد

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک لندن گفت: فعلاً تصمیمی برای بازگشت و کشتی گرفتن ندارم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: درباره مجوز شورای فنی به او برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: من صحبت و درخواستی برای دریافت مجوز نکرده بودم و خودشان چنین تصمیمی گرفتند. فعلاً تصمیمی برای بازگشت و کشتی گرفتن ندارم، چون واقعاً شرایط برای حضورم مهیا نیست.

وی در پاسخ به این سوال که شرایط از نظر او باید به چه گونه‌ای باشد، گفت: باید فضای اردو مناسب باشد، کادر فنی هم باید به نظر من تقویت شود. شاید برخی‌ها ناراحت شوند، اما فدراسیون و شورای فنی باید به این موضوع توجه کنند که کادر فنی نیاز به تقویت دارد.

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک لندن گفت: من کشتی‌گیر حرفه‌ای هستم؛ ۱۲ سال شبانه‌روز در اردوهای تیم ملی بوده‌ام، حداقل ۸ ماه از  سال را در اردوها حضور داشتم. به هر حال ما هم زندگی و مسائل شخصی خودمان را داریم و باید بستر به گونه‌ای فراهم شود و فدراسیون و شورای فنی کمک کنند تا به دور از حاشیه تمرین کنیم.

نوروزی خاطر نشان کرد: از طرفی نباید کشتی‌گیرانی که مدال‌دار جهان و المپیک هستند همراه سایرین در انتخابی شرکت کنند، به نظر من تمام مدعیان باید با هم رقابت کنند و نفر برتر آنها با کشتی‌گیر شاخص آن وزن، هرچند بار که شورای فنی صلاح می‌داند مسابقه بدهد. اگر قصدشان بازگشت من و امثال من است، باید این مسائل را رعایت کنند و به جای یک کشتی حاضریم ۱۰ مسابقه بدهیم.

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک لندن با اشاره به نتایج تیم ملی در جام جهانی، قهرمانی آسیا و بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: نباید به کسب نتیجه در چنین مسابقاتی دلخوش باشیم. تکلیف جام جهانی که مشخص بود و به غیر از یکی، دو مهره در ترکیب تیم روسیه، سایر شرکت‌کنندگان عنوان‌دار و مطرح نبودند.

نوروزی افزود:‌ مسابقات آسیایی هم که سطح بالایی نداشت و بیشتر کشورها نفرات درجه دوم خود را آورده بودند. در بازی‌های کشورهای اسلامی نیز به غیر از یکی، دو کشتی‌گیر و نمایندگان میزبان که فکر نکنم از نظر آمادگی در اوج بوده باشند، کشتی‌گیران شاخصی حضور نداشتند.

وی تصریح کرد: نباید به کسب چند مدال در این رقابت‌ها دلخوش باشیم، نتایج کشتی فرنگی باید در المپیک، مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی سنجیده شود و هر وقت کشتی‌گیران ما در چنین میادینی صاحب مدال شدند می‌توان ارزیابی بهتر و دقیق‌تری داشت.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir