امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۳/ ۱۳۹۶
دسته خبری: ایران و جهان, سیاسی

عالی‌ترین مقام دستگاه مقابله با تروریسم انگلیس گفته که لندن بعد از دریافت اطمینان‌های جدید از آمریکا تبادل اطلاعات با این کشور را از سر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: عالی‌ترین مقام دستگاه مقابله با تروریسم انگلیس گفته که لندن بعد از دریافت اطمینان‌های جدید از آمریکا تبادل اطلاعات با این کشور را از سر گرفته است.

انگلیس بعد از درز اطلاعات مربوط به حمله ترویستی منچستر از سوی مسئولان و رسانه‌های آمریکایی اعلام کرد تبادل اطلاعات را با  طرف آمریکایی قطع کرد.

روز سه‌شنبه صبح نخست وزیر انگلیس خبر داد اطلاعات مربوط به عامل بمب‌گذاری کنسرت منچستر را در اختیار دارند ولی فعلا منتشر نمی‌شود اما ساعاتی بعد شبکه آمریکایی سی بی اس این اطلاعات را منتشر کرد.

در پی انتشار جزییات این حادثه از سوی آمریکایی‌ها، وزیر کشور و رؤسای پلیس انگلیس به آمریکا انتقاد کردند و هشدار دادند اعتماد دو طرف بعد از این مساله از بین می‌رود.

اقدام آمریکایی‌ها در درز اطلاعات روز پنج‌شنبه (امروز) هم ادامه داشت و روزنامه نیویورک تایمز تصاویر پزشکی قانونی از صحنه حادثه در منچستر را منتشر کرده است.

خانم ابر راد وزیر کشور انگلیس بار دیگر روز پنج شنبه (امروز) این اقدام سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا در درز اطلاعات را مساله‌ای آزاردهنده عنوان کرد.

انتهای پیام/ *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir