امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۳/ ۱۳۹۶
دسته خبری: ایران و جهان

وزارت صنایع و تجارت روسیه اعلام کرد این کشور قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ بیش از ۳۶۵ فروند بالگرد بسیار پیشرفته Ka-۶۲ را به فروش برساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: وزارت صنایع و تجارت روسیه اعلام کرد این کشور قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ بیش از ۳۶۵ فروند بالگرد بسیار پیشرفته Ka-62 که به تازگی مراحل نهایی پروازی خود را گذرانده است، به فروش برساند.

بر این اساس، دنیس مانتوروف — وزیر صنایع و تجارت روسیه — در بیانیه ای اعلام کرد اجرای این طرح براساس برنامه ریزی های صورت گرفته نه تنها سبب تضمین درآمد گروه بالگرد سازی روسیه از محل فروش محصولات تولیدی خود در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۳۰ می شود، بلکه تا سال ۲۰۲۵ حداقل ۲۰ درصد سهم بازار بالگردهای میان برد را در اختیار روسیه قرار می دهد.
این بالگرد بسیار پیشرفته نخستین پرواز آزمایشی خود را روز پنج شنبه در شرکت آرسنیف وابسته به گروه تولید بالگرد روسیه با موفقیت پشت سر گذاشت که به گفته مانتوروف «یک رویداد بسیار برجسته برای صنایع بالگرد سازی داخلی روسیه است».
گروه بالگرد سازی روسیه که در سال ۲۰۰۷ پایه گذاری شد، از اصلی ترین بازیگران جهانی صنعت ساخت بالگرد است و در حوزه های طراحی، تولید، آزمایش و خدمات پس از فروش بالگرد فعالیت می کند.
انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir