امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۶/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

ما ناگزیر به آموزش و فرهنگ سازی جهت استفاده درست از این ظرفیت و امکانات برای معرفی فرهنگ بالنده خودمان هستیم.

به گزارش خبرنگار رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی  در جلسه شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر که تحت عنوان شناسایی عوامل استحکام بخشی به خانواده ها ، برنامه ریزی در خصوص دهه امامت و ولایت و بررسی مصوبات جلسه گذشته تشکیل شده بود گفت : زندگی حضرت علی علیه السلام و فاطمه زهرا (س) باید الگوی همه ما باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر گفت : اخلاق و تدین مهمترین رمز پایداری و استحکام خانواده ها است که بر گرفته از زندگی ائمه علیه السلام است و اگر دیانت باشد عفت و حجاب نیز در زندگی ما نهادینه می شود.
حبیبی با اشاره به صداقت و راستگویی در زندگی ائمه اطهار علیه السلام بیان کرد : صداقت و راستگویی مهمترین رکن زندگی ائمه معصوم علیه السلام بود که اگر این مهم در زندگی ما جاری شود کانون خانواده ها دوام می یابد.
امام جمعه رضوانشهر بیان کرد : رعایت حقوق در خانواده از دیگر موارد مهم است که همه باید به آن پایبند باشیم و والدین نسبت به فرزندان و همچنین و زن و شوهر نیز نسبت به همدیگر بایستی انصاف و عدالت را رعایت کنند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر افزود : مدیریت هدفمند متناسب با ارزشهای جامعه از مهمترین راههای برخورد با آسیب های فضای مجازی است که باید مراقب همه جوانب باشیم و راه دسترسی آسان به شبکه های مخرب و مستهجن را برای جوانان ببندیم.
فرماندار رضوانشهر نیز در این جلسه گفت : امروز استفاده از فضای مجازی بعنوان یک ابزار فرصت و هم تهدید برای خانواده ها تلقی می شود.
حمیدرضا امام پناهی با اشاره به ورود شبکه های ماهواره ای به داخل کشور افزود : ما ناگزیر به آموزش و فرهنگ سازی جهت استفاده درست از این ظرفیت و امکانات برای معرفی فرهنگ بالنده خودمان هستیم.
فرماندار رضوانشهر گفت : امروز مهارت آموزی و افزایش آگاهی افراد جامعه نسبت به فضاهای مجازی برای کاهش تهدیدات آن، یک الزام و ضرورت است که باید مورد توجه جدی مسوولان و خانواده ها قرار گیرد.
حجت الاسلام نادر یوسفی مطلق رئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر نیز گفت : مشکل اصلی ما با فضای مجازی نیست بلکه استفاده نادرست از این فضا و جلوگیری از اثرات منفی آن بر جامعه و خانواده هاست.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این جلسه افزایش آگاهی و مهارت افراد و خانواده ها را نسبت به تهدیدات فضای مجازی مهم دانست و گفت : رعایت نکردن نکات امنیتی لازم در فضای مجازی، خطرات و آسیب های جبران ناپذیری را به دنبال دارد.
علیرضا ملکی نژاد بیان کرد : دستگاه های فرهنگی در سطح شهرستان برای اعتلای فرهنگ بالنده این کشور و مملکت تلاش می کنند ولی دشمن در سطح بسیار وسیع و گسترده و با امواج بسیار خطر ناک و مخرب مشغول کار است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir