امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۳/ ۱۳۹۶

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به هویت برخی از شهدایی که اخیرا از آبراه اروند وارد کشور شدند از شناسایی برخی پیکرها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: پیکرهای مطهر ۱۳۵ شهید دفاع مقدس صبح روز پنج‌شنبه چهارم خرداد ماه ۹۶  از آبراه اروند وارد کشور شدند. پیکرهای مطهر شهدای تازه تفحص شده در مناطق عملیاتی استان‌های بصره، الاماره و حوالی شهر کوت عراق تفحص شد که در عملیات‌های محرم، خیبر، بدر، کربلای ۴ و تک‌های دشمن در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند. ۱۸ نفر از این شهدا از شهدای غواص عملیات کربلای۴ هستند که در جزیره ام‌الرصاص پیدا شده‌اند.

سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به هویت پیکر مطهر شهدا گفت: احتمالا یکی از شهدا خلبان است که پیکر مطهر او در منطقه کوت پیدا شده است. یک شهید جانباز هم داریم که یک پایش قطع شده و با پای مصنوعی به عنوان بی سیم چی در عملیات کربلای ۴ شرکت داشته است.

وی در ادامه با اشاره به پیکر مطهر شهدای غواصی که در جزیره ام الرصاص تفحص شده‌اند گفت: چند تن از این شهدا هم غواص بوده‌اند که پیکر سه تن از این شهدای غواص با دستان بسته پیدا شده است.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir