امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۳/ ۱۳۹۶
دسته خبری: تیتر, سیاسی
فروزنده:

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: انتظار از قوه قضائیه و دادستان این است که برای احقاق حقوق مردم و رعایت حق‌الناس وارد شده و به تخلفات رسیدگی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: لطف‌الله فروزنده عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به جزئیات شانزدهمین جلسه این جبهه اظهار داشت: شورای مرکزی برنامه منسجمی را برای آینده فعالیت جبهه به بحث گذاشت که مبنای حرکت این جبهه در اینده خواهد بود.

فروزنده افزود: جبهه مردمی به تبیین و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی می پردازدو زبان گویای مردم خواهد بود تا مطالبات بحق انها را از دولتمردان مطالبه و وعده‌های داده‌شده را پیگیری کند.
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: جبهه مردمی یک حزب نیست بلکه تشکل فراگیری است که تمامی احزاب ،گروه ها ،شخصیت ها ونیروهای مردمی را که دل در گرو این انقلاب و مردم واعتلای کشور دارند در خود جای میدهد از این رو از همه افراد وجریان هایی که از جبهه بیرون هستند دعوت می کنیم تا در این جبهه حضور یابند و فعالیت کنند.
فروزنده با اشاره به نهضت روشنگری که قبل از انتخابات اغازشد، و برگزاری همایش‌ها، نشست ها و بهره گیری از فضای مجازی، برتداوم این کار تاکید کرد.
وی گفت: جبهه در این مدت کوتاه توانست  با یک کار علمی، فراگیر و انقلابی، انسجام وهم افزایی بی سابقه ای در جبهه انقلاب پدید اورد که دراولین اقدام سیاسی خود یعنی حضور در انتخابات دستاوردهای ارزشمندی حاصل نماید رقابت با یک دولت مستقر که متاسفانه از همه امکانات دولتی بی محابا و به طور غیر قانونی و هنجارشکنانه استفاده کرد، کار ساده ای نبود ما به دولت مستقری باختیم که از امکانات خود در انتخابات استفاده و تخلفات گسترده‌ای انجام داد و مدارک و اسناد آن نیز موجود است.
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما از شورای نگهبان تقاضا می‌کنیم به طور دقیق مستندات تخلفات انتخاباتی را بررسی کنند، ما قائل به رفتار قانونی هستیم و آقای رئیسی هم به صورت قانونی شکایت کرده است. لذا باید شکایت ایشان به طور جد مورد بررسی قرار بگیرد.
وی درباره انتخابات شوراها در تهران، تأکید کرد: متأسفانه کسی جوابگوی تخلفات گسترده انجام گرفته و شکایات دوستان ما نیست، درحالی‌که وزیر کشور موظف است به تخلفات رسیدگی کند و جوابگو باشد، نمایندگان مجلس که مسئول نظارت بودند، وظیفه بررسی دارند،  ما از این رفتار گله مندیم و معتقدیم این رفتار  با حقوق شهروندی ادعایی انان متناسب نیست.
فروزنده با تأکید بر اینکه باید به این تخلفات رسیدگی شود و به صورت شفاف به مردم گزارش دهند، خاطرنشان کرد: اگربراساس نظر شورای محترم نگهبان تخلف وارد است باید با متخلف برخورد شود، انتظار از قوه قضائیه و دادستان این است که برای احقاق حقوق مردم و رعایت حق‌الناس وارد شده وبه تخلفات رسیدگی کنند.
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پایان گفت: ما با همه ظرفیت وتاحصول نتیجه این مسائل را  از طریق قانونی پیگیری می‌کنیم.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir