امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳

تابلوی یادمان ۱۳۹ شهید شهرستان رضوانشهر با حضور فرمانده و کلیه کارکنان ناحیه رضوانشهر ،امام جمعه ، رییس دادگستری و تعدادی از مسئولین ادارات در محل محوطه بیرونی سپاه ناحیه رضوانشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:  سید اکبر قاسمی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رضوانشهر در این مراسم با گرامیداشت یادو خاطره شهداء و تجلیل از رشادت ها و پایمردی های شهدا در ۸ سال دفاع مقدس اظهار کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی به برکت خون پاک و مطهر شهداست که با اقتدار در جهان می درخشد و ما موظفیم ادامه دهنده راه این شهدا باشیم.

سرهنگ قاسمی همچنین افزود:ما نیازمند شهدا هستیم و از آنان مدد می جوییم تا دست ما را بگیرند و کمکمان کنند. پیروزی انقلاب اسلامی و برچیده شدن طاغوت در این کشور تبدیل به تحولات اساسی شد و بر این اساس ارزش های بسیاری در مقابل ایران اسلامی پیش آمد و ملت اسلامی ایران بار دیگر با بازگشت به فرهنگ اسلامی و ملی خویش به مقابله با همه زیاده خواهی ها برخواست.

قاسمی با اعلام اینکه اکنون سال ها از دوران دفاع مقدس می گذرد اما هنوز آنگونه که شایسته حماسه آفرینی ها و دلاور مردی های این ملت است، ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان معرفی نشده است، بیان کرد: درست است امروز جنگ نظامی نداریم اما نیازمند به این فرهنگ و محتاج فرهنگ دفاع مقدس هستیم.

وی تصریح کرد: عزت و غرور ملی مردم ایران در سایه اعتقاد الهی و اراده های فولاین جوانان کشور به دست آمده است.

انتهای پیام/.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir