امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۴/ ۱۳۹۶
فرمانده سپاه رضوانشهر؛

فرمانده سپاه رضوانشهر گفت: روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی و وحدت همه انسان های عدالت دوست و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم و امپریالیسم غارتگر است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: سید اکبر قاسمی در گفتگو با خبرنگار این واحد خبری اظهار نمود:روز جهانی قدس یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین است.

فرمانده سپاه رضوان شهر گفت: فلسطین واژه‌ای است که انسان را به سمت مظلومیت‌ها رهنمون می‌گردد و آتش مبارزه را گرم نگه می‌دارد. فلسطین دهه‌هاست که در سایه خاموشی نهادهای به ظاهر حقوق بشری رنج مظلومیت را تحمل می‌کند،اسرائیل شوم‌ترین کلمه ای است که ذهن را به خود مشغول می‌سازد. غصب و درنده خویی مترادف این واژه سخیف است و باید با همت امت اسلامی همچون غده سرطانی از جان دنیای اسلام جراحی شود.

سرهنگ قاسمی با اشاره به خواسته های جهانی مسلمانان ادامه داد: اولین خواست جهانی این است که حصر غزه شکسته شده و مردم آزاد شوند، گذرگاه رفح باز شود و آتش و خون و حمله به مردم غزه قطع شود و مردم بتوانند زندگی عادی و معمولی داشته باشند.لذا برای تحقق این خواست‌ها دنیای اسلام باید متحد شده و همه به پاخیزند. ما روزی می‌توانیم برابر متجاوزین پیروز شویم که مسلمان‌ها یک واحد باشند. ما امیدواریم که همه مسلمانان دنیا احساس کنند که امروز راهی جز وحدت، ایستادگی و مقاومت در برابر اسرائیل وجود ندارد و نمی‌شود با تکیه بر مجامع بین‌المللی، مردم فلسطین را به حقوق حقه خودشان رساند.

قاسمی با بیان برنامه های روز جهانی قدس در شهرستان رضوان شهر افزود: در مرکز شهرستان و سایر بخش ها و روستاها با برنامه ریزی و دعوت از مردم مسلمان، انقلابی، روزه دار و بسیجیان ولایت مدار برنامه ریزی شده است تا با شرکت در راه پیمایی روز جهانی قدس حمایت باشکوه و مقتدرانه ای از مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه داشته باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر ملت شریف، بصیر و همیشه در صحنه شهرستان رضوانشهر را بار دیگر برای حضوری باصلابت در این روز بزرگ دعوت کرد و گفت: حضور حماسی مردم در این روز، بار دیگر مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان و حامیان تروریست بین‌الملل خواهد بود.

انتهای پیام/.

 

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir