امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۵/ ۱۳۹۶

 با حضور کمالی معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، محسن حقیقی به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: با حضور کمالی معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و هیئت همراه در فرمانداری شهرستان رضوانشهر آقای محسن حقیقی به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان معرفی و از زحمات آقای کاظم صالح زاده رئیس پیشین این اداره قدردانی به عمل آمد.
معاون فرماندار رضوانشهر در آئین تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به خانوادهای معظم شهداء، گفت: احترام و تکریم خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران وظیفه ماست ،که خدمت به آنان برای همه مسئولان افتخاری بزرگ و توفیقی الهی است.
مهندس ابراهیم چراغی در ادامه از زحمات کاظم زاده رئیس پیشین تقدیر و برای حقیقی رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آرزوی موفقیت کرد و خواستار رسیدگی به مشکلات خانواده های شاهد وایثارگر شد.
آقای محسن حقیقی، معاون بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان فومن می باشد که توفیق خدمت به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رضوانشهر را پیدا کرده است.
گفتنی است آقای کاظم زاده به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان صومعه سرا معارفه خواهد شد.
شهرستان رضوانشهر ۱۳۷ شهید والا مقام، چهار شهید گمنام، ۳۵۰ نفر جانباز و ۳۲ نفر آزاده به میهن ، انقلاب و ارزشهای اسلامی هدیه داده است .

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir