امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۶/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر:جهت راه اندازی پروژه برق رسانی به سه روستای ییلاقی خیل گاوان ،دشت میان و سیابیل به روش پنل خورشیدی مبلغ پنج میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال هزینه شده که ۴۴ خانوار از نعمت روشنایی برق بهره مند شدند.

به گزارش رضوان خبر ، با حضور فرماندار رضوانشهر،  طالبی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گیلان ، میری نرگسی قائم مقام مدیر عامل و ، بخشداران مرکزی و پره سر، ،مدیران داستگاههای اجرایی و نهادهای انقلابی شهرستان در بخش مرکزی رضوانشهر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رضوانشهر در آیین بهره برداری از این طرح عمرانی در جمع مردم روستای صعب العبور خیل گاوان بخش مرکزی این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل توزیع برق منطقه استان گیلان و امور توزیع برق شهرستان در خصوص برق رسانی به روستائیان و چاه های مزارع کشاورزی  در سطح شهرستان گفت:  نگاه  و تفکر دولت توسعه و عمران و آبادانی مناطق محروم و روستاها است.

  حمیدرضا امام پناهی  با بیان اینکه بهره مندی از خدمات عمومی حق مردم است، گفت: بدلیل اینکه روستائیان در چرخه تولید و اقتصاد  سهم بسزایی دارند  ولی از کمترین امکانات عمومی و رفاهی بهره مند می باشند باید در خدمت آنان باشیم .
وی افزود: جهت راه اندازی پروژه برق رسانی به سه روستای ییلاقی خیل گاوان ،دشت میان و سیابیل  به روش پنل خورشیدی مبلغ پنج میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال هزینه شده که ۴۴ خانوار از نعمت روشنایی برق بهره مند شدند.
امام پناهی با اشاره به صرفه جویی در اجرای این طرح عمرانی بیان داشت: علاوه بر تخریب محیط زیست ودرختان جنگلی در مسیر انتقال نیرو هزینه نگهداری نیز از دیگر مشکلات در این خصوص می باشد که اجرای برق خورشیدی این هزینه ها را به حداقل می رساند.

فرماندار رضوانشهر با اشاره به اینکه روستاها در مواقع بحرانی باید راه دسترسی روستایی مناسبی  داشته باشند گفت: با همکاری منابع طبیعی و کمک شما مردم عزیز مشکل راه روستایی در این منطقه برطرف خواهد شد.

روستای جنگلی و صعب العبور خیل گاوان ،دشت میان و سیابیل  با ۴۴ خانوار پراکنده در فاصله ۳۰ کیلومتری غرب مرکز شهرستان رضوانشهر قرار دارد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir